Zduńska Wola - czasówka: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
ALVA 1 TYTAN
JANUSZ BANASIAK
ANDRZEJ KASPRZYK 207
FILIP MATOSZKO 334
KRZYSZTOF MATULA 333
FILIP PIAŚCIK 338
BDC ROAD TEAM
ZBIGNIEW RYBACKI
BGŻ ESKA TEAM
PIOTR GÓRNIAK 152
TOMASZ MACIAŚ 288
KAZIMIERZ ROJEK 524
PIOTR SZULC
JOANNA WOŁODŹKO 403
ANNA WRONA 523
PIOTR WRONA 38
BIEGING TEAM ZELOW
MAREK GÓRECKI 221
JAKUB KIMMER 360
BIKEHOLICY TINES
KONRAD HERBA
STANISŁAW RADZIK
BARTOSZ SIKORA
KRZYSZTOF WEBERBAUER
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE
BLOKBLACH RADOMSKO
PRZEMYSŁAW SABADY
BOBRUK IRON TEAM
MARCIN BOBRUK 235
BODYICOACH CYCLING TEAM
DAMIAN RYBARCZYK
CYKLOOPOLE
KRYSTYNA SABAJ 155
DARIO TEAM RADOMSKO
WOJCIECH MICHAŁEK
DKK GRYF DEBICA
JACEK PIĄTEK
DROP OSTRZESZOW
ZDZISŁAW KEMPA 392
ESTILE RACING TEAM
RAFAŁ RYMARZ 559
FENIX TYCHY
DARIUSZ CHUDOWSKI
GATTA BIKE-RS
TOMASZ GRZEGORY 37
KRZYSZTOF KOPERWAS 484
LESZEK KRYSTYNIAK 376
ŁUKASZ LISOWSKI 549
KACPER ŁOCHOWSKI 96
WOJCIECH MACIĄG 1
DARIUSZ MALINOWSKI 432
GRZEGORZ MARUSZEWSKI
ADAM OSTOJSKI 269
ROBERT PILCH 231
LIDIA PYCIARZ 83
PIOTR STĘPNIK 243
ZBIGNIEW TOBOŁA 71
GRZEGORZ TURKIEWICZ 407
KAMIL WÓJT 402
GNIEWKOWO
TADEUSZ MACIEJCZYK
GVT
ARTUR GACEK
HAVE A NICE DAY
MICHAŁ GLIŃSKI
IT KONTRAKT
MAREK LECHOWSKI
JAS-KÓŁKA
EDWARD JURZYCA
EUGENIUSZ MAŁYJUREK
TOMASZ MŁYNEK
DARIUSZ POTONIEC
DARIUSZ PUZOŃ
JASTRZĘBIE ŁASKIE
PAWEŁ CICHY 485
JAN DAWICKI 459
BOGDAN DERESZCZUK 558
PAWEŁ FELCENLOBEN 545
JACEK GŁOBINSKI
ZBIGNIEW KOWALCZYK 259
MATEUSZ NOWAK 179
STANISŁAW OKONSKI 357
ROBERT REDUCH 197
MARIUSZ SROKA 46
GRZEGORZ STOLAREK 486
KB & R LEW LEGNICA
FRANCISZEK GOGÓŁ
KB.SPARTAKUS BEŁCHATÓW
TOMASZ GARBOWICZ 340
KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MICHAŁ BESTWINA 463
BOGUSŁAW KRAMARCZYK 160
MAREK MARZEC
KRZYSZTOF PIECHACZEK
REMIGIUSZ ROLSKI 86
ŁUKASZ ŚLEZIAK 519
IZABELA WŁOSEK 395
KTC KIELCE
MAGDALENA CHECHELSKA 390
LKK LUBLIN
KAMIL MAJ
LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
MIROSŁAW GRZESIŃSKI 255
LUFT TRI TEAM
PAWEŁ PALUS
MASTERS TYCHY
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI
OŚKA WARSZAWA
KONRAD GUZ
OTR INTERKOL
ŁUKASZ GRZESIEK 318
ROBERT KIERZEK
WOJCIECH KOKOSIŃSKI 328
MICHAŁ MICHALSKI 337
PRZEMYSŁAW MOCEK 397
RAFAŁ OLEŚ
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK 540
PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE
MARIUSZ CZECHOWSKI 478
ŁUKASZ KRYSIAK 439
ZDZISŁAW PROCHOŃ 310
POLART MOSER DONNE TEAM
KATARZYNA BREWIŃSKA 7
POLART MOSER SMP TEAM
DAMIAN GŁOWNIA
GRZEGORZ KOZIELEC
WOJCIECH MATLAK
ROBERT PETERCZUK
BARTOSZ SOPATA
POLIMER - MYSZKÓW
TADEUSZ GARNCARZ 529
RAJSPORT SIERADZ CYCLING TEAM
MICHAŁ CHLEBICZ
RAWSKA GRUPA KOLARSKA
MICHAŁ FYDRYCH 421
ROAD MARATON TEAM
PIOTR KUKLA 472
WIESŁAW LEGIERSKI
TOMASZ LESIECKI 121
BOGUSŁAW ROTTE 256
ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
ANDRZEJ SZCZEPANIK
RYCERZE ROLANDA
MARIUSZ PIASECKI 28
SKALNIK GRACZE
HENRYK BRYŚ
SKANIA
ROMAN TOMASZEWSKI
SOKÓŁ TARNÓW
ANTONI BRZUSKI
START BIELSKO
ROMAN AUGUŚCIŃSKI
STRAŻAK TRZCINICA
ROBERT ADAMSKI
TALVI SPORT
TOMASZ STALINGER 394
TFJ CYKLO TEAM
FRANCISZEK JOWIK 65
TTC TORUŃ
RYSZARD CHUDYKOWSKI 417
ANDRZEJ GALUBIŃSKI 431
RYSZARD SULECKI 415
UKS SOKÓŁ KĘTY
BOLESŁAW ZARAŚ 391
UKS TWOJA MERIDA IMIELIN
JORAN SKUPNIK
WWW.PROXIBUD.PL
SŁAWOMIR GRZESIAK
ŻOLIBER
PAWEŁ CZARNECKI 399
MICHAŁ SZLĘZAK 157


Ilość wszystkich zgłoszeń: 119