Zduńska Wola - czasówka : Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1
KINGA JANIAK Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
PATRYCJA KAŁUŻA Tak PL 23
IRMINA KNIEĆ Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MARTA LACH Tak PL 23
KAMILA LATUS Tak PL SIERADZ BIEGA 23
PAULINA PORCZYK Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
MARTA SOKOŁOWSKA Tak PL 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 8 (Opłaconych: 8)
K2 - Kobiety 36+ K2
BEATA KLĘKA Tak PL KB.SPARTAKUS BEŁCHATÓW 23
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 4)
M - Mężczyźni 15-18 M
DOMINIK TRELLER Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 A
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MAREK BOGUSIAK Tak PL CYKLOMANIACY 23
VALENTIN DELHOMME Tak FR S.C BOURG LES VALENCE 23
MICHAŁ GAWRYSIAK Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 23
PRZEMYSŁAW JANIAK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DOMINIK KAPUSTA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
ŁUKASZ KISIELIŃSKI PL ANUMED SPORT TEAM 23
FILIP MATOSZKO Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL DO:ST:AR:TU 23
ŁUKASZ STASZKO Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK Tak PL GVT 23
ROBERT WILKOWIECKI Tak PL 23
KAMIL WÓJT PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 16 (Opłaconych: 14)
B - Mężczyźni 30-39 B
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ADAM BOROWSKI Tak PL ACTIVEXTREME GRUPA AMAZIS BIKE TEAM 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
MACIEJ BUKOWY Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 23
PIOTR CIEŚLIK Tak PL DANMARROWERY 23
PAWEŁ CZARNECKI Tak PL ŻOLIBER 23
TOMASZ DĄBEK Tak PL 23
PAWEŁ DOMAGALSKI Tak PL 23
ROBERT FELCENLOBEN PL 23
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ŁUKASZ GRZESIEK Tak PL OTR INTERKOL 23
DOMINIK JAROS Tak PL 23
KRZYSZTOF JARZYNA Tak PL 23
ADRIAN JUREK Tak PL OTR INTERKOL 23
MARCIN KLĘKA Tak PL 23
KACPER KRZYSZTOFIK PL TRIAKTYWY PIOTRKÓW 23
SEBASTIAN KULESZA Tak PL 23
PRZEMYSŁAW PIERZCHAŁA Tak PL 23
ARTUR PIERZYŃSKI PL 23
PIOTR PRZYBYLSKI Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 23
MARCIN RADWAŃSKI Tak PL 23
ARKADIUSZ RECŁAW Tak PL 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
EMIL STAŃCZYKOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF SZYMCZAK Tak PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ADRIAN ŚWIDERSKI Tak PL 23
ANDRZEJ TOMCZYŃSKI Tak PL 23
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
MARCIN WOJTANOWICZ Tak PL 23
PRZEMEK ZAWADA PL WE RIDE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 32 (Opłaconych: 26)
C - Mężczyźni 40-49 C
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
ROBERT BIELAWSKI Tak PL KOŹMINEK 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL 23
SŁAWOMIR CIEŚLIK Tak PL 23
PIOTR DEJA Tak PL 23
PAWEŁ FELCENLOBEN Tak PL 23
TOMASZ GARBOWICZ Tak PL 23
MAREK KALITA Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 23
KRZYSZTOF KAROLAK Tak PL 23
MARIUSZ KAŹMIERCZAK Tak PL 23
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL 23
PAWEŁ KIMBORT PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
WOJCIECH KOKOSIŃSKI Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
PIOTR KWIATKOWSKI PL 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
GRZEGORZ MARUSZEWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
DARIUSZ MIŚKIEWICZ Tak PL DMTEX 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MICHAŁ PODGÓRSKI Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK PROCAJŁO Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
TOMASZ RADWAŃSKI Tak PL 23
REMIGIUSZ ROLSKI Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
ANDRZEJ STEFANIAK Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
ŁUKASZ ŚWITALSKI Tak PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MACIEJ WILKOWIECKI Tak PL 23
SYLWESTER WOJCIECHOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ WYGLĄDACZ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 37 (Opłaconych: 33)
D - Mężczyźni 50-59 D
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
PAWEŁ CHAŁAŚKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
ZBIGNIEW GROSZ Tak PL 23
MAREK GULIŃSKI Tak PL 23
MAREK KAMIŃSKI Tak PL ALVA 1 TYTAN 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL 23
SZYMON KOGUT PL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
STEFAN KRZEMIŃSKI Tak PL KOŁO 23
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
JAROSŁAW PALCZEWSKI Tak PL 23
ANDRZEJ PANKOWSKI Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR SIEBERT PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
ANDRZEJ WĘDZIKOWSKI Tak PL OPOCZNO 23
JANUSZ WŁODARCZYK Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 19 (Opłaconych: 16)
E - Mężczyźni 60+ E
MARIAN BORUŃ Tak PL 23
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ CICHY Tak PL 23
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
WŁODZIMIERZ CZYŻNIEWSKI Tak PL TTC TORUŃ 23
ALEK JENDRYKA Tak PL 23
JAN KAZIMIERCZAK Tak PL 23
JAN KOZLOWSKI Tak PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO 23
JERZY PODGÓRSKI Tak PL ŁÓDŹ 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ 23
WITEK SUSKI Tak PL 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZBIGNIEW TOBOŁA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
JAN ZIĘCIAK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 17 (Opłaconych: 15)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 134 (Opłaconych: 117)