Zduńska Wola - czasówka : Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
ACTIVEXTREME GRUPA AMAZIS BIKE TEAM
ADAM BOROWSKI 99
ALVA 1 TYTAN
MAREK KAMIŃSKI 372
ANUMED SPORT TEAM
ŁUKASZ KISIELIŃSKI
BBL ZDUŃSKA WOLA
MICHAŁ PODGÓRSKI 100
ANDRZEJ STEFANIAK 104
BODYICOACH CYCLING TEAM
BARTOSZ BOLEWSKI 634
ŁUKASZ PAWŁOSKI 633
CYKLOMANIACY
MAREK BOGUSIAK 224
CYKLOOPOLE
ANNA MADEJ 607
DARIUSZ SZWEJ 135
DANMARROWERY
PIOTR CIEŚLIK 153
DMTEX
DARIUSZ MIŚKIEWICZ 187
DO:ST:AR:TU
PAWEŁ SKORUPA 93
ESKA TEAM
TOMASZ MACIAŚ 884
KAZIMIERZ ROJEK 162
KRYSTYNA SABAJ 608
ANNA WRONA 882
PIOTR WRONA 881
FENIX TYCHY
DARIUSZ CHUDOWSKI 612
GATTA BIKE-RS
PAWEŁ CHAŁAŚKIEWICZ 719
TOMASZ GRZEGORY 20
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ 717
WOJCIECH MACIĄG 714
DARIUSZ MALINOWSKI 711
GRZEGORZ MARUSZEWSKI 5
ADAM OSTOJSKI 723
MARIUSZ PIASECKI 722
ROBERT PILCH 720
ZBIGNIEW TOBOŁA 212
GRZEGORZ TURKIEWICZ 715
GNIEWKOWO
TADEUSZ MACIEJCZYK 111
GVT
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK 209
JAS-KÓŁKA
DARIUSZ POTONIEC 647
JASTRZĘBIE ŁASKIE
ZBIGNIEW KOWALCZYK 199
KB.SPARTAKUS BEŁCHATÓW
BEATA KLĘKA 179
KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
BOGUSŁAW KRAMARCZYK 154
ŁUKASZ ŚLEZIAK 86
IZABELA WŁOSEK 157
KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA
MICHAŁ BESTWINA 83
IRMINA KNIEĆ 87
MAREK MARZEC 155
ANDRZEJ SZCZEPANIK 115
KOŹMINEK
ROBERT BIELAWSKI 127
KOŁO
STEFAN KRZEMIŃSKI 129
LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW
MACIEJ BUKOWY 142
MICHAŁ GAWRYSIAK 198
MAREK KALITA 141
PIOTR PRZYBYLSKI 48
MAXXBIKE TEAM
KINGA JANIAK 193
PAULINA PORCZYK 158
ŁUKASZ STASZKO 159
TOMASZ WIŚNIEWSKI 160
MAYDAY TEAM LUBLIN
MAREK PROCAJŁO 31
MERX TEAM WĄGROWIEC
PIOTR SIEBERT
OPOCZNO
ANDRZEJ WĘDZIKOWSKI 218
OTR INTERKOL
ŁUKASZ GRZESIEK 46
ADRIAN JUREK 123
ROBERT KIERZEK
OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP.
WOJCIECH KOKOSIŃSKI 120
PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL
JANUSZ CZAJKA
ROAD MARATON TEAM
TOMASZ LESIECKI 889
BOGUSŁAW ROTTE 605
S.C BOURG LES VALENCE
VALENTIN DELHOMME 125
SIERADZ BIEGA
KAMILA LATUS 96
SUPREME STYLE MATES
JAKUB GOSPODARCZYK 134
DOMINIK KAPUSTA 609
TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA
PAWEŁ KIMBORT
REMIGIUSZ ROLSKI 39
TRIAKTYWY PIOTRKÓW
KACPER KRZYSZTOFIK
TTC TORUŃ
WŁODZIMIERZ CZYŻNIEWSKI 70
RYSZARD SULECKI 62
TWOMARK ALVA 1
JANUSZ BANASIAK 668
FILIP MATOSZKO 666
KRZYSZTOF MATULA 669
DAMIAN RYBARCZYK 667
WE RIDE
PRZEMEK ZAWADA
ŻOLIBER
PAWEŁ CZARNECKI
ŁÓDŹ
JERZY PODGÓRSKI 59


Ilość wszystkich zgłoszeń: 78