Zduńska Wola - wyścig: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1
PATRYCJA KAŁUŻA Tak PL 23
IRMINA KNIEĆ Tak PL 23
PAULINA PORCZYK Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
BARBARA SOBCZYK Tak PL 23
MARTA SOKOŁOWSKA Tak PL 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL ESKA TEAM 23
MAŁGORZATA ZIMNICKA Tak PL 23
MAGDALENA ZIMOWICZ Tak PL WE RIDE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 8 (Opłaconych: 8)
K2 - Kobiety 36+ K2
BEATA KLĘKA Tak PL KB.SPARTAKUS BEŁCHATÓW 23
JOANNA KUCAL Tak PL KS STARE MIASTO 23
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
IZABELA WŁOSEK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 5)
M - Mężczyźni 15-18 M
DOMINIK TRELLER Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 1 (Opłaconych: 1)
A - Mężczyźni 19-29 A
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MAREK BOGUSIAK Tak PL CYKLOMANIACY 23
MICHAŁ DAJCZ PL 23
MACIEJ DANIELAK Tak PL TR SOKÓŁ SKALMIERZYCE 23
VALENTIN DELHOMME Tak FR S.C BOURG LES VALENCE 23
BARTOSZ FALANA PL 23
TOMASZ GAJAK PL 23
MICHAŁ GAWRYSIAK PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 23
DAWID GRYGORUK Tak PL ŻYRARDOWSKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW 23
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
JAKUB JUSZKO Tak PL 23
DOMINIK KAPUSTA Tak PL GATTA BIKE-RS 23
PAWEŁ KAZANOWSKI Tak PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 23
MATEUSZ KĄDZIELA PL MMBIKE TEAM 23
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KRZYSZTOF KORN PL 23
NORBERT KRAKOWIAK Tak PL 23
KAROL KUCIĘBA Tak PL 23
MIKOŁAJ KUROPATWA Tak PL 23
ALEKSANDER LISOWSKI Tak PL 23
FILIP MATOSZKO Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
DANIEL MENCEL Tak PL TR SOKÓŁ SKALMIERZYCE 23
MICHAŁ MICHALSKI Tak PL OTR INTERKOL 23
PRZEMYSŁAW MOCEK Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
DOMINIK OMIOTEK Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MARCIN ROSŁANIEC Tak PL 23
MATEUSZ RÓŻYCKI Tak PL 23
PAWEŁ SKORUPA Tak PL DO:ST:AR:TU 23
ŁUKASZ STASZKO Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
RAFAŁ ŚWITKOWSKI PL CYKLOMANIACY 23
MICHAŁ WASILEWSKI Tak PL 23
ROBERT WILKOWIECKI Tak PL 23
KAMIL WÓJT Tak PL GATTA BIKE-RS 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 35 (Opłaconych: 28)
B - Mężczyźni 30-39 B
BARTOSZ BOLEWSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PIOTR BRZESKI PL 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
GRZEGORZ CZERWIŃSKI PL RAGGA BOMBA TEAM 23
TOMASZ DĄBEK Tak PL 23
WOJCIECH DWORCZYK Tak PL KS STARE MIASTO 23
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF JARZYNA Tak PL 23
MACIEJ KAŁUŻYŃSKI Tak PL 23
MARCIN KLĘKA Tak PL 23
PIOTR KRAKOWIAK Tak PL ZAMANA GRO 23
RAFAŁ KUBIAK Tak PL 23
RADOSŁAW KUDŁA Tak PL GVT 23
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ŁUKASZ PAWLAK Tak PL CYKLOMANIACY 23
PIOTR PRZYBYLSKI Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 23
PAWEŁ PYZIKOWSKI Tak PL LKK LUBLIN 23
ARKADIUSZ RECŁAW Tak PL WEGETARIAŃSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓW 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
EMIL STAŃCZYKOWSKI Tak PL 23
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT 23
KRZYSZTOF SZYMCZAK Tak PL 23
PIOTR SZYSZYŃSKI Tak PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ADRIAN ŚWIDERSKI Tak PL 23
ANDRZEJ TOMCZYŃSKI Tak PL 23
MARCIN TOMECKI PL 23
TOMASZ WIŚNIEWSKI Tak PL MAXXBIKE TEAM 23
MARCIN WOJTANOWICZ Tak PL 23
PRZEMEK ZAWADA PL WE RIDE 23
JAROSŁAW ZIÓŁKOWSKI Tak PL KETTLER BIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 31 (Opłaconych: 24)
C - Mężczyźni 40-49 C
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
MICHAŁ BIŃCZAK Tak PL 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL 23
SŁAWOMIR CIEŚLIK Tak PL 23
MICHAŁ FOGLER Tak PL DANIELO SPORTSWER 23
TOMASZ GAWROŃSKI Tak PL 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH JABŁOŃSKI Tak PL 23
MAREK KALITA Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 23
KRZYSZTOF KAROLAK PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL 23
WITOLD KRAJEWSKI Tak PL CYKLOMANIACY 23
PIOTR KWIATKOWSKI PL 23
TOMASZ LESIECKI PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
ROBERT PILCH Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MICHAŁ PODGÓRSKI Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK PROCAJŁO Tak PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ RADWAŃSKI Tak PL 23
DARIUSZ STAWIARZ Tak PL 23
ANDRZEJ STEFANIAK Tak PL BBL ZDUŃSKA WOLA 23
GRZEGORZ STOLAREK Tak PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
ARKADIUSZ SZYMAŃSKI PL 23
ARTUR SZYMBORSKI Tak PL 23
ŁUKASZ ŚWITALSKI Tak PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ALEKSANDER WOŹNICA Tak PL 23
PAWEŁ WYGLĄDACZ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 34 (Opłaconych: 27)
D - Mężczyźni 50-59 D
PAWEŁ CHAŁAŚKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
LECH ERGANG Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
MAREK GAWRON Tak PL DAN MAR WARACH ROWERY 23
PIOTR GÓRNIK Tak PL KS TEAM STARE MIASTO 23
ZBIGNIEW GROSZ Tak PL 23
MAREK KAMIŃSKI Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
BOGUSŁAW KARDAS PL 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
SZYMON KOGUT Tak PL 23
DARIUSZ LEDUCHOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ ŁATACZ PL AIRBIKE 23
ANDRZEJ PANKOWSKI Tak PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
JERZY ROSA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR SIEBERT Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
STANISLAW SZCZESNY Tak PL 23
KRZYSZTOF TEDA PL DAN MAR WARACH ROWERY 23
JANUSZ WŁODARCZYK Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 22 (Opłaconych: 19)
E - Mężczyźni 60+ E
RYSZARD CHUDYKOWSKI Tak PL TTC TORUŃ 23
JANUSZ CZAJKA PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
WŁODZIMIERZ CZYŻNIEWSKI Tak PL TTC TORUŃ 23
JÓZEF DOMINIAK PL ŻYCHLIN 23
JAN KOZLOWSKI Tak PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK Tak PL 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
CZESŁAW SUDRA Tak PL 23
RYSZARD SULECKI Tak PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MACIEK SZTENDEL Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 12 (Opłaconych: 9)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 148 (Opłaconych: 121)