Żmigród: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-35 K1
MARTA BRUKWIŃSKA PL TGV CLUB 23
MAGDALENA CHECHELSKA PL KTC KIELCE 23
PAULINA JEDLIŃSKA PL MAMY-BIEGAMY KIELCE 23
KAROLINA KOZIOŁ PL BGŻ ESKA TEAM 23
KATARZYNA RZEPECKA PL WHIRLPOOL TEAM 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 PL CYKLOOPOLE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 6 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 36+ K1
DANUTA OLENKIEWICZ-MATYNISZYN PL SKALNIK GRACZE 23
JOANNA WOŁODŹKO PL BGŻ ESKA TEAM 23
ANNA WRONA PL BGŻ ESKA TEAM 23
KAZIMIERA ZAWADZKA PL SKALNIK GRACZE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 4 (Opłaconych: 0)
H - Mężczyźni 16-23 H
DOMINIK CYBURT PL 23
DAMIAN GŁOWNIA PL POLART MOSER SMP TEAM 23
ANDRZEJ GUCWA PL SAJ-POL TEAM 23
RADOSŁAW KĘDZIORA PL 23
MARCIN KONIOR PL 23
MATEUSZ KOWALCZYK PL OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE 23
GRZEGORZ KOZIELEC PL POLART MOSER SMP TEAM 23
KRZYSZTOF KUBIK PL OTR INTERKOL 23
PIOTR KUKLA PL ROAD MARATON TEAM 23
MICHAŁ MICHALSKI PL OTR INTERKOL 23
TOMASZ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 23
PRZEMYSŁAW MOCEK PL OTR INTERKOL 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
FILIP PIAŚCIK PL ALVA 1 TYTAN 23
MARCIN ROBAKOWSKI PL KK FALA PARK 23
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
PAWEŁ SZLĘK PL 23
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK PL OTR INTERKOL 23
SZYMON WRÓBEL PL JAS-KÓŁKA 23
BARTOSZ ZAJĄC PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii H: 20 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 24-29 A
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
BARTOSZ BOCZULA PL 23
MICHAŁ BUCZEK PL GVT 23
MAREK FIKUS PL ALVA 1 TYTAN 23
DAMIAN ADAM GAŁEK PL DIVERSEY TEAM 23
ZBIGNIEW GUCWA PL SAJ-POL TEAM 23
RAFAŁ JANIK PL BSK BIŁGORAJ 23
DOMINIK KAPUSTA PL 23
KAMIL LUBERDA PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ MAJCHRZAK PL TGV CLUB 23
ŁUKASZ MALIK PL LKK WULKAN LEGNICA 23
FILIP MATOSZKO PL ALVA 1 TYTAN 23
KRZYSZTOF MAZURKIEWICZ PL WHIRLPOOL CLUB WROCŁAW 23
DAWID MIŚ PL ORSO CYCLES/MACK HUBS 23
WOJCIECH PODOBIŃSKI PL LKK WULKAN LEGNICA 23
KAMIL PUCHAŁKA PL BIELSKI KLUB KOLARSKI BICICLETTA BIELSKO-BIAŁA 23
MACIEJ ROŚCISZEWSKI PL KLUB KOLARSKI FALAPARK 23
TOMASZ STALINGER PL TALVI SPORT 23
ARKADIUSZ SZYNKA PL 23
BARTOSZ WUJCZAK PL REAL 64-STO 23
ROBERT ŻMUDZIN PL LUDORA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 21 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 B
ROBERT ADAMSKI PL 23
KAROL ANISZEWSKI PL ORSO CYCLES/MACK HUBS 23
IRENEUSZ BAK PL UKS GIMNAZJUM IMIELIN 23
BARTOSZ BAL PL 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL 23
PAWEŁ BURY PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
BORYS CHWIŁKOWSKI PL 23
PAWEŁ CZYRSKI PL CCC 23
ARTUR GACEK PL GVT 23
TOMASZ GLAZER PL ŁOWCY DRÓG 23
JAKUB GOSPODARCZYK PL 23
PAWEŁ GREHL PL 23
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 23
ŁUKASZ GRZESIEK PL OTR INTERKOL 23
KONRAD HERBA PL BIKEHOLICY TINES 23
KRZYSZTOF KŁODNICKI PL 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
RAFAŁ KUCZMARZ PL 23
PAWEŁ KUPIEC PL LKK WULKAN LEGNICA 23
ROBERT KWAŚNIK PL MAGAZYN BIKE 23
MICHAŁ LEWALD PL CYKLOOPOLE 23
NORBERT LEWANDOWSKI PL 23
ŁUKASZ LISOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
KAMIL MAJ PL LKK LUBLIN 23
RAFAŁ MAZIARZ PL K.S. MASTERS GRYFICE 23
PATRYK MAZUREK PL 23
MAREK MICHALSKI PL KK FALA PARK 23
FILIP NASKRĘT PL NODON.PL 23
RAFAŁ OLEŚ PL OTR INTERKOL 23
ŁUKASZ PAWŁOWSKI PL GVT 23
MICHAŁ PIELAK PL NOWA HUTA TEAM 23
ŁUKASZ PIKOSZ PL TGV CLUB 23
MAREK PIRÓG PL 23
MACIEJ RADECKI PL 23
ŁUKASZ RAKOCZY PL LUDORA TEAM 23
DAMIAN RYBARCZYK PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
BARTOSZ SIKORA PL BIKEHOLICY TINES 23
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS 23
GRZEGORZ STRZAŁA PL HAVE A NICE DAY 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
GRZEGORZ TOMASZEWSKI PL 23
MARCIN TRZASKA PL GVT 23
KRZYSZTOF WEBERBAUER PL BIKEHOLICY TINES 23
JACEK WYSKUP PL 23
RAFAŁ ZAPAŚNIK PL 23
BOLESŁAW ZARAŚ PL UKS SOKÓŁ KĘTY 23
MARIUSZ ZROL PL SPORTIF 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 47 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 C
JANUSZ BANASIAK PL ALVA 1 TYTAN 23
ZDZISŁAW BIEDROWSKI PL 23
SEBASTIAN BIRUTA PL SAJ-POL TEAM 23
ARTUR BORATYN PL GEDORE SKAJ TEAM 23
ANDRZEJ BOŚ PL 23
MACIEJ DEC PL 23
PAWEŁ DRAB PL APOTEX INTRA TEAM 23
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY 23
PIOTR GÓRNIAK PL BGŻ ESKA TEAM 23
RAFAŁ JURKOWLANIEC PL 23
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL 23
JERZY KUŚNIERCZYK PL 23
JACEK ŁUCZKIEWICZ PL 23
PRZEMYSŁAW ŁUKASIK PL MEDUSA GROUP 23
TOMASZ MACIAŚ PL BGŻ ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MACIEJEWSKI PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
TOMASZ MAJCHER PL HP CYCLING TEAM 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF MATULA PL ALVA 1 TYTAN 23
WOJCIECH MICHAŁEK PL DARIO TEAM RADOMSKO 23
ALBERT MICNAS PL BGŻ ESKA TEAM 23
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ NOWIŃSKI PL 23
KRZYSZTOF PIECHACZEK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KRZYSZTOF PIETRZAK PL 23
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 23
REMIGIUSZ ROLSKI PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
GRZEGORZ STOLAREK PL 23
PIOTR TAŁAJCZYK PL BGŻ ESKA TEAM 23
LESZEK TRACZYK PL 23
TOMASZ TRUSZKIEWICZ PL T-MOBILE CYCLING TEAM 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ URYGA PL 23
TOMASZ WOŁODŹKO PL BGŻ ESKA TEAM 23
JACEK WÓJCIK PL 23
TOMASZ WÓJCIK - BIKECONCEPTSTORE PL BIKEHOLICY TINES 23
ŁUKASZ ZAGAŁA PL MEDUSA GROUP 23
PIOTR ZAJĄC PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 41 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 D
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
JAN CEGLAREK PL FENIX TYCHY 23
DANIEL CZARNY PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
MIROSŁAW FITAŁ PL 23
FRANCISZEK GOGÓŁ PL KB & R LEW LEGNICA 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL ALVA 1 TYTAN 23
ZBIGNIEW KOWALCZYK PL OTR INTERKOL 23
LESZEK KOZIOŁ PL BGŻ ESKA TEAM 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
MAREK LECHOWSKI PL IT KONTRAKT 23
DAMIAN MAKOWSKI PL 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
RYSZARD MAZIARZ PL K.S. MASTERS GRYFICE 23
JACEK PIECHOCKI PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
MARIAN PRZYBYLSKI PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
STANISŁAW RADZIK PL BIKEHOLICY TINES 23
KAZIMIERZ ROJEK PL BGŻ ESKA TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 23
ZBIGNIEW RYBACKI PL BDC ROAD TEAM 23
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
ANTONI SŁABOŃ PL STORCK 23
ZBIGNIEW STRZAŁKOWSKI PL OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE 23
PIOTR SZULC PL BGŻ ESKA TEAM 23
GRZEGORZ TRYBUŚ PL GKR GOSTYŃ 23
WALDEMAR WDZIĘCZKOWSKI PL MASTERS TYCHY 23
MIROSŁAW MAREK WOSIK PL HARFA HARISON FELD TIME 23
PIOTR WRONA PL BGŻ ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 30 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL START BIELSKO 23
MARIAN BŁOŃSKI PL FAMILIA 23
HENRYK BRYŚ PL SKALNIK GRACZE 23
WACŁAW BYCZKOWSKI PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL TTC TORUŃ 23
JAN CZAPLIŃSKI PL KKS KREDENS OLEŚNICA 23
ANDRZEJ GALUBIŃSKI PL TTC TORUŃ 23
TADEUSZ GARNCARZ PL POLIMER - MYSZKÓW 23
EDWARD JURZYCA PL JAS-KÓŁKA 23
JAN KAPUŚCIK PL 23
ZDZISŁAW KEMPA PL DROP OSTRZESZOW 23
KAZIMIERZ KORCALA PL BIKEHOLICY TINES 23
ZDZISŁAW KRAWIEC PL SKALNIK GRACZE 23
JAN KRZESAK PL HARFA HARISON FELD TIME 23
EDWARD KUCZMARZ PL 23
EDWARD LASCIOLI PL STOWARZYSZENIE KLUB LECHIA 23
ROMAN LISIECKI PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL GNIEWKOWO 23
BOGDAN MAJCHRZAK PL 23
ZDZISŁAW MIADZIOŁKO PL 23
ZYGMUNT PFEIFER PL 23
SYLWESTER PLUTA PL GKR GOSTYŃ 23
RYSZARD SULECKI PL TTC TORUŃ 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
WIELISŁAW SZYMAŃSKI PL 23
ROMAN TOMASZEWSKI PL SKANIA 23
MARIUSZ ZACHACZ PL IM-MOTION.PL TEAM 23
HENRYK ZAPAŚNIK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 28 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 197 (Opłaconych: 0)