Żmigród - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1
PAULINA JEDLIŃSKA Tak PL MAMY-BIEGAMY KIELCE 23
JOANNA SYROWIECKA PL SUPREME STYLE MATES 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 2)
K2 - Kobiety 36+ K2
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
AGNIESZKA RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA 23
EWA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
JOANNA WOŁODŹKO Tak PL ESKA TEAM 23
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 5)
M - Mężczyźni 15-18 M
DAWID BUDA Tak PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
KAMIL GROMNICKI Tak PL 23
JAKUB KOWALCZYK Tak PL MITUTOYO DEMA PWR TEAM 23
PIOTR SUCHECKI Tak PL OTR INTERKOL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 4 (Opłaconych: 4)
A - Mężczyźni 19-29 A
MICHAŁ BESTWINA Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KRZYSZTOF DOMAGAŁA Tak PL 23
RAFAŁ JAGIELNICKI PL 23
DOMINIK KAPUSTA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
MATEUSZ KOWALCZYK Tak PL 23
PIOTR KUKLA PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ MARKOWSKI Tak PL BRT WROCŁAW 23
FILIP MATOSZKO Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
ADAM OSTOJSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK PIWOWARSKI PL 23
MARCIN SROKOWSKI PL 23
OSKAR STABNO PL EUROBIKE KACZMAREK ELECTRIC TEAM 23
TOMASZ STALINGER Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
PAWEŁ SZCZEPKOWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING 23
PAWEŁ SZLĘK Tak PL OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE 23
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK PL OTR INTERKOL 23
BARTOSZ ZAJĄC Tak PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
ROBERT ŻMUDZIN Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 18 (Opłaconych: 11)
B - Mężczyźni 30-39 B
ROBERT ADAMSKI Tak PL 23
MICHAŁ ANTOSZ Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
MARIUSZ BARYCZ Tak PL 23
TOMASZ BRZYCHCZY Tak PL 23
BORYS CHWIŁKOWSKI Tak PL PKO BANK POLSKI 23
RADOSŁAW DUDAJEK PL 23
MAREK FIKUS PL TWOMARK ALVA 1 23
ARTUR GACEK Tak PL LKK WULKAN LEGNICA 23
JAKUB GOSPODARCZYK Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
PRZEMYSŁAW GÓRAK PL BRT WROCŁAW 23
TOMASZ GRZEGORY Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MARCIN JASNOCH Tak PL 23
RADOSŁAW KUDŁA Tak PL GVT 23
ROBERT KWAŚNIK Tak PL 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
JAKUB MALINOWSKI PL 23
KONRAD NOWAK PL 23
PAWEŁ PERKOWSKI Tak PL MTB VOTUM TEAM WROCŁAW 23
ŁUKASZ PIKOSZ Tak PL TGV CLUB 23
KRZYSZTOF PUŚLECKI Tak PL 23
DAMIAN RYBARCZYK PL TWOMARK ALVA 1 23
BARTOSZ SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
TOMASZ SORBIAN Tak PL 23
ŁUKASZ SZAMBORSKI Tak PL TGV CLUB 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
PRZEMEK ZAWADA PL WE RIDE 23
TOMASZ ŻAK Tak PL GVT 23
GRZEGORZ ŻOŁNA PL WWW.FORCE-COMPONENTS.PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 28 (Opłaconych: 19)
C - Mężczyźni 40-49 C
PIOTR ANTCZAK Tak PL GUCWA VELO TRAINER 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ Tak PL OTR INTERKOL 23
JAROSŁAW DRELUCH Tak PL BRT WROCŁAW 23
ADAM DUSZYŃSKI Tak PL 23
SŁAWOMIR FRĄCKOWIAK Tak PL 23
MICHAŁ GLIŃSKI PL HAVE A NICE DAY 23
GRZEGORZ KALINOWSKI Tak PL GVT 23
PAWEŁ KIMBORT Tak PL 23
PRZEMYSŁAW KOPER PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
MARIUSZ KOWALCZYK Tak PL GVT 23
MIROSŁAW KUC Tak PL ESKA TEAM 23
ROBERT LENIART PL BIKEHEAD 23
NORBERT LEWANDOWSKI PL 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG Tak PL GATTA BIKE-RS 23
ROBERT MACIĄG Tak PL BIKE SYSTEM 23
DARIUSZ MACIEJEWSKI Tak PL 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
ADAM PAWLIKOWSKI Tak PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
MARIUSZ PIASECKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF PIETRZAK Tak PL 23
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 23
REMIGIUSZ ROLSKI Tak PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
KRZYSZTOF SAMARDAK Tak PL 23
JERZY SIKORA Tak PL 23
DARIUSZ SZWEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
GRZEGORZ WESOŁOWSKI Tak PL 23
TOMASZ WOŁODŹKO Tak PL ESKA TEAM 23
ROMAN WOŹNIAK PL GVT 23
PIOTR ZAJĄC Tak PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
PAWEŁ ZDZIECHOWSKI Tak PL ~~~SEA WOLVES~~~ 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 37 (Opłaconych: 30)
D - Mężczyźni 50-59 D
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
ALEKSANDER CUPIAŁ Tak PL AMATOR 23
MIROSŁAW FITAŁ Tak PL 23
ANDRZEJ FRODYMA Tak PL 23
PIOTR JASTRZĘBSKI Tak PL BRAK 23
ANDRZEJ KASPRZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
TOMASZ KLUCZYŃSKI PL GVT 23
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 23
BOGUSŁAW KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
DARIUSZ KULCZYCKI PL 23
MAREK LECHOWSKI Tak PL ESKA TEAM 23
PIOTR LEPKA Tak PL KS LECHIA PIECHOWICE 23
MAREK MARZEC Tak PL 23
STANISŁAW MAŚLAK Tak PL 23
MIROSŁAW ADAM MUCHA PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JORAN SKUPNIK PL UKS TWOJA MERIDA IMIELIN 23
ZBIGNIEW SOBOŃ Tak PL ESKA TEAM 23
PIOTR SZULC PL ESKA TEAM 23
MIROSŁAW MAREK WOSIK Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 22 (Opłaconych: 16)
E - Mężczyźni 60+ E
STANISŁAW BURKOWSKI Tak PL 23
RYSZARD CHUDYKOWSKI PL 23
JANUSZ CZAJKA PL PRZEMYSKIE STOWARZYSZENIE KOLARSKIE \"PSK OLIMPION 23
JAN CZAPLINSKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
PIOTR DANAJ Tak PL 23
ZBIGNIEW KAJSER Tak PL 23
JAN KAPUŚCIK Tak PL 23
JAN KRZESAK Tak PL 23
EDWARD KUCZMARZ Tak PL HARFA HARISON FELD TIME 23
EDWARD LASCIOLI Tak PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK Tak PL GNIEWKOWO 23
BOGDAN MAJCHRZAK Tak PL 23
HENRYK MAZUR Tak PL 23
JÓZEF MISIAK Tak PL RYCERZE ROLANDA 23
ZYGMUNT PFEIFER Tak PL 23
RYSZARD RAWSKI Tak PL 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
ZDZISŁAW RUDNICKI Tak PL 23
JÓZEF SKUBISZEWSKI Tak PL 23
ALFRED SONDEL Tak PL 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZBIGNIEW SZCZĘSNY Tak PL 23
ROMAN TOMASZEWSKI Tak PL 23
JÓZEF ZALEWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 24 (Opłaconych: 22)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 142 (Opłaconych: 109)