Żmigród - jazda indywidualna na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
KAJA KULCZYCKA PL 23
KATARZYNA NIEDZIELSKA PL LITWIN TRIATHLON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 2 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 30-39 lat
JUSTYNA BAŁASZ PL PENTEL 23
RENATA GLAZER PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
ZOFIA PĘKOWSKA PL 23
KAMILA WOŹNIAK PL SCT WROCŁAW 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 PL CYKLOOPOLE 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 PL ROGELLI TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 6 (Opłaconych: 0)
K3 - Kobiety 40-49 lat
AGNIESZKA KERTH PL BIKE ATELIER TEAM 23
ANNA MADEJ PL ROAD MARATON TEAM 23
JUSTYNA MROCZKOWSKA PL KS LECHIA PIECHOWICE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 0)
K4 - Kobiety 50+
ANNA WRONA PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 lat
DOMINIK DWORNIK PL ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH ZAP OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
DOMINIK JANECZKO PL PELETON BIKE TEAM 23
JAKUB LITWINOWICZ PL OŚ RACING TEAM 23
MICHAŁ NOWAKOWSKI PL ZSBE OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
JAKUB PASEK PL PELETON BIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat
SEBASTIAN ADAMCZEWSKI PL 23
MICHAŁ BESTWINA PL ROGELLI TEAM 23
MICHAŁ BUDZANOWSKI PL 23
JAKUB CHRUŚCIŃSKI PL 23
MICHAŁ KACPRZAK PL 23
WOJCIECH MATLAK PL POLART NUTRAXX TEAM 23
MARIUSZ OCHAŁEK PL 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
BARTŁOMIEJ PASEK PL PELETON BIKE TEAM 23
PRZEMYSŁAW ROKOSZ PL 23
ROBERT SITARZ PL WKK WROCŁAW 23
PAWEŁ SZLĘK PL PM RIDER TEAM 23
ROBERT WILKOWIECKI PL GVT BMC TRIATHLON TEAM 23
BARTOSZ ZAJĄC PL QUEST ROAD 23
ROBERT ŻMUDZIN PL FTI RACING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 lat
EDUARD ALICKUN LT DAR-BUD TEAM 23
MICHAŁ BARTOSIEWICZ PL 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
BARTŁOMIEJ BUCZEK PL 23
MACIEJ BUKOWY PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 23
TOMASZ CZECHOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
JAKUB CZWOJDA PL FTI RACING TEAM 23
MAREK FIKUS PL TWOMARK TEAM 23
MACIEJ GIL PL 23
TOMASZ GLAZER PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
JAKUB GOSPODARCZYK PL 23
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 23
SEBASTIAN HAMERSKI PL 23
BARTOSZ JĘDRZEJCZYK PL GVT 23
DOMINIK KAPUSTA PL GATTA BIKE-RS 23
JAROSŁAW KOSIŃSKI PL SCT WROCŁAW 23
ARTUR KOZAL PL 23
JAROSŁAW KUŚKA PL MIKESZ TEAM/KM PSP RYBNIK 23
MICHAŁ LEWALD PL CYKLOOPOLE 23
ŁUKASZ ŁOPUSZYŃSKI PL ACER 23
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
MAREK MALEC PL 23
TOMASZ MATUSZCZAK PL 23
ŁUKASZ OLACZEK PL 23
ŁUKASZ PIKOSZ PL FTI RACING TEAM 23
PAWEŁ PIRÓG PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
DAMIAN RYBARCZYK PL TWOMARK TEAM 23
MARIUSZ SCHNELLA PL CYKLOOPOLE 23
PIOTR SITARZ PL WKK WROCŁAW 23
RAFAŁ SKOWROŃSKI PL 23
TOMASZ SORBIAN PL PM RIDER TEAM 23
MICHAŁ SZOPA PL 23
MICHAŁ ŚRODA PL TRIATHLON MIETKÓW TEAM 23
ADAM WAWOCZNY PL BIKERSHOP RACING TEAM 23
MARIAN WIEWIÓR PL ELMAR TEAM 23
MAREK WOJNAROWSKI PL VELOART CYCLING CLUB 23
ŁUKASZ WOŹNIAK PL SCT WROCŁAW 23
PIOTR ZACHOSZCZ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 38 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 lat
ARTUR BORATYN PL BIKE ATELIER TEAM 23
PRZEMEK DAROWSKI PL POL-MIEDŹ TRANS LUBIN 23
SŁAWOMIR FRĄCKOWIAK PL PTC POZNAŃ 23
NORBERT FRYZIEL PL 23
GRZEGORZ GOLONKO PL RETRO BIKEACADEMY.PL TEAM 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL GATTA BIKE-RS 23
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
RAFAŁ KUCZMARZ PL SZERSZENIE TRZEBNICA 23
MAREK KURLETO PL DAMECH KURLETO 23
DARIUSZ MACIEJEWSKI PL 23
TOMASZ MAJCHER PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW MARCINKOWSKI PL 23
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK TEAM 23
ALBERT MICNAS PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM 23
MAREK MYŚLIWIEC PL 23
MARIUSZ PIASECKI PL GATTA BIKE-RS 23
KRYSTIAN RADKO PL GVT 23
MACIEJ WILKOWIECKI PL GUCWA VELO TRAINER 23
ROMAN WOŹNIAK PL GVT 23
MIROSŁAW WÓJCIAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 21 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 lat
TADEUSZ BYCZKOWSKI PL GVT 23
PAWEŁ DRAB PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 23
LECH ERGANG PL 23
ZBIGNIEW FAL PL SARONI-JAGU TEAM 23
RAFAŁ JURKOWLANIEC PL 23
ALIAKSANDR KALODZITSA PL 23
MAREK KAMIŃSKI PL TWOMARK TEAM 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK TEAM 23
KRZYSZTOF KRUPA PL GVT 23
LESZEK KRZYWICKI PL ELMAR TEAM 23
DARIUSZ KULCZYCKI PL 23
MAREK LECHOWSKI PL ESKA TEAM 23
PIOTR LEPKA PL KS LECHIA PIECHOWICE 23
PIOTR ŁABUDA PL RYCERZE ROLANDA 23
JACEK ŁUCZKIEWICZ PL RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
ROBERT OWSIANNY PL 23
ANDRZEJ PANKOWSKI PL 23
JERZY PIERZCHALSKI PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM 23
JAN PILCH PL TEAM TKKF ''UKLEJNA'' MYŚLENICE 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 23
STANISŁAW PSIUCH PL 23
BOGUSŁAW ROTTE PL ROAD MARATON TEAM 23
DARIUSZ SZWEJ PL CYKLOOPOLE 23
LESZEK TRACZYK PL 23
MIROSŁAW MAREK WOSIK PL 23
PIOTR WRONA PL ROAD MARATON TEAM 23
DARIUSZ WYLĘŻEK PL 23
PIOTR ZAJĄC PL QUEST ROAD 23
EMIL ŻYSZKOWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 30 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+
MARIAN BŁOŃSKI PL KB SUKCES ŻMIGRÓD 23
STANISŁAW BURKOWSKI PL KB SUKCES ŻMIGRÓD 23
WACŁAW BYCZKOWSKI PL KKZKKLASYKKLODZKI.COM 23
JANUSZ CZAJKA PL 23
JAN CZAPLIŃSKI PL 23
PIOTR DANAJ PL CCC 23
RYSZARD GREMPKA PL 23
FRANCISZEK JOWIK PL DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA 23
JAN KAPUŚCIK PL 23
ANDRZEJ KOŁODZIEJ PL 23
JÓZEF KOSIEC PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 23
ZDZISŁAW KRAWIEC PL GTC GRACZE 23
JAN KRZESAK PL KB SUKCES ŻMIGRÓD 23
EDWARD LASCIOLI PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL 23
BOGDAN MAJCHRZAK PL 23
JÓZEF MISIAK PL RYCERZE ROLANDA 23
CZESLAW MOTYL PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL 23
RYSZARD RAWSKI PL RAWEX ENERGY SAVING 23
ALFRED SONDEL PL 23
LEON STOIKA PL 23
MIECZYSŁAW STRZELEC PL 23
ZBIGNIEW SZCZĘSNY PL RAWEX ENERGY SAVING 23
RYSZARD ŚLEBODA PL 23
RYSZARD WRONA PL 23
JÓZEF ZALEWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 27 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 148 (Opłaconych: 0)