Żmigród - jazda parami na czas: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1
ANNA BRODACKA PL 23
AGATA DURDZIŃSKA PL JAS-KÓŁKA 23
GOSIA GRUDOWSKA PL AWBD 23
PAULINA KOTFICA PL GVT 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 0)
K2 - Kobiety 36+ K2
AGNIESZKA RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA 23
BOŻENA ŚMIAŁKO PL SPARTAN CYCLING TEAM 23
JOANNA WOŁODŹKO PL 23
ANNA WRONA PL ESKA TEAM 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 0)
M - Mężczyźni 15-18 M
DOMINIK JANECZKO PL OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE 23
DAMIAN MICHALSKI PL OTR INTERKOL 23
JAKUB PASEK PL OŚ OBORNIKI ŚLĄSKIE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 3 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 A
MICHAŁ BESTWINA PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
BARTŁOMIEJ BUCZEK PL GVT 23
KONRAD CZAJKOWSKI PL 23
MATEUSZ DATA PL 23
PAWEŁ GRYSZKIEWICZ PL GVT 23
ANDRZEJ GUCWA PL 23
ZBIGNIEW GUCWA PL GVT 23
IRENEUSZ KOCIOŁEK PL AWBD 23
JAROSŁAW KOSIŃSKI PL 23
PIOTR KUKLA PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ MARKOWSKI PL 23
FILIP MATOSZKO PL TWOMARK ALVA 1 23
DAMIAN MIELA PL 23
PRZEMYSŁAW MOCEK PL RAPID OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
KAMIL SIEDLACZEK PL DOMATOR 23
BŁAŻEJ ŚWIĄTEK PL RAPID OSTRÓW WIELKOPOLSKI 23
BARTOSZ ZAJĄC PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 18 (Opłaconych: 0)
B - Mężczyźni 30-39 B
TOMASZ BARCHAŃSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
PAWEŁ BURY PL DOMATOR 23
MICHAŁ CHRUŚCIEL PL BIAŁE ORŁY 23
ADAM DOBOSZ PL DEICHMANN KM PSP WROCŁAW 23
EMIL GORLOWSKI PL 23
PAWEŁ GREHL PL GVT 23
IGOR KAŹMIERCZAK PL BRT WROCŁAW 23
GRZEGORZ KAŹMIERCZUK PL LUC RIDES 23
PIOTR KIEŁKOWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PAULINA KOTFICA PL GVT 23
MARCIN KOWOL PL JAS-KÓŁKA 23
ROBERT KWAŚNIK PL GVT 23
JAKUB LATAJKA PL 23
MACIEJ NIEŚLAŃCZYK PL GVT 23
MACIEJ NOWAK PL 23
MICHAŁ NOWOK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
ŁUKASZ PAWŁOWSKI PL GVT 23
DARIUSZ PELKA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
RAFAŁ SEKTA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
TOMASZ SORBIAN PL BRT WROCŁAW 23
TOMASZ STARCZYŃSKI PL DZIKUNSTEAM 23
SEBASTIAN TARNOWSKI PL GVT 23
ŁUKASZ WARŻAŁA PL BRT WROCŁAW 23
TOMASZ WOJTACHA PL 23
RAFAŁ WROŻYNA PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 26 (Opłaconych: 0)
C - Mężczyźni 40-49 C
KAROL ANDERKO PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MARIUSZ ANDREJÓW PL GVT 23
PIOTR ANTCZAK PL GVT 23
MARIUSZ BALASZCZUK PL 23
SEBASTIAN BIRUTA PL GVT 23
SŁAWOMIR BOGUSZ PL 23
GRZEGORZ BURZAWA PL FENIX TYCHY 23
JAROSŁAW CHYRZYŃSKI PL DEICHMANN KM PSP WROCŁAW 23
PAWEŁ DRAB PL DOMATOR 23
GRZEGORZ KALINOWSKI PL GVT 23
ROBERT KIERZEK PL OTR INTERKOL 23
PAWEŁ KIMBORT PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
MARIUSZ KOWALCZYK PL GVT 23
MAREK KWIATKOWSKI PL 23
PIOTR KWIATKOWSKI PL 23
TOMASZ LESIECKI PL ROAD MARATON TEAM 23
MAREK LIS PL 23
JACEK ŁUCZKIEWICZ PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
TOMASZ MACIAŚ PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
TOMASZ MAJCHER PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA 23
SŁAWOMIR MATLĘGA PL 23
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK ALVA 1 23
ANDRZEJ MŁYNEK PL JAS-KÓŁKA 23
MARIUSZ NIKODEM PL 23
ANDRZEJ NOJMAN PL GKR GOSTYŃ 23
MARIUSZ PIASECKI PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 23
REMIGIUSZ ROLSKI PL TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA 23
DOMINIK RYGAŁA PL JAS-KÓŁKA 23
GRZEGORZ TURKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ WALERIAŃCZYK PL FTI RACING TEAM 23
MIŁOSZ WLAŹLAK PL GKR GOSTYŃ 23
TOMASZ WOŁODŹKO PL 23
PIOTR ZAJĄC PL ASTRONTECH CYCLING TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 38 (Opłaconych: 0)
D - Mężczyźni 50-59 D
ALEKSANDER CUPIAŁ PL 23
NORBERT DWORKOWSKI PL ANTYKI ZĘBICE 23
JACEK JĘDRZEJCZYK PL 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK ALVA 1 23
KRZYSZTOF KRUPA PL 23
MAREK LECHOWSKI PL 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN PISZCZOROWICZ PL ANTYKI ZĘBICE 23
PIOTR SZULC PL ESKA TEAM 23
PIOTR WRONA PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 10 (Opłaconych: 0)
E - Mężczyźni 60+ E
JAN KAPUŚCIK PL 23
EDWARD LASCIOLI PL 23
RYSZARD RAWSKI PL 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
JÓZEF ZALEWSKI PL AMATOR 23
WIKTOR ŻAK PL GVT 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 6 (Opłaconych: 0)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 111 (Opłaconych: 0)