IV Bieg na Grochowiska: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
M-16 - Mężczyźni 16-29
MATEUSZ BĄK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
KONRAD BĄK Tak PL 23
TOMASZ BEDNARZ Tak PL 23
MACIEJ BIELACHA Tak PL MECHANIK KIELCE 23
MICHAŁ BIELAT PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
KAROL BŁACH Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
DAMIAN DŁUGOSZ Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
ŁUKASZ DUDA Tak PL 23
MARCIN DULĘBA Tak PL 23
OSKAR DYLAWERSKI PL 23
KRYSTIAN DYLAWERSKI Tak PL 23
TOMASZ FIJAŁKOWSKI Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
SYLWESTER FIUK Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
TOMASZ FRYDRYCH Tak PL 23
MARIUSZ GACEK Tak PL 23
TOMASZ GAWROŃSKI Tak PL 23
ŁUKASZ GEMBARZEWSKI PL 23
NORBERT GRUDZIEŃ Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
ŁUKASZ HOFLER Tak PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 23
DANIEL JACKOWSKI Tak PL 23
PIOTR JAŚTAL Tak PL 23
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
DOMINIK KŁYS Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
DANIEL KRAWCZYK Tak PL AZS UJK KIELCE 23
DAMIAN KUCYBAŁA Tak PL 23
SZYMON KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
PAWEŁ KULESZA Tak PL 23
MARCIN LATAŁA Tak PL 23
SYLWESTER LEPIARZ Tak PL MUKS THM OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 23
SEBASTIAN ŁUKASIEWICZ Tak PL 23
RAFAŁ MACHERA Tak PL 23
MATEUSZ MARCHEWKA Tak PL 23
BARTOSZ MICHALSKI Tak PL 23
KRYSTIAN MOŻDŻEŃ Tak PL 23
TOMASZ MUSIAŁ Tak PL 23
ERNEST NIEMASZEWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
DANIEL NOWACKI Tak PL 23
MARIUSZ PANKOWSKI Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
MATEUSZ PIĄTEK Tak PL ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM 23
ADAM POCHEĆ Tak PL 23
MICHAŁ POKUSA PL 23
MATEUSZ RAK PL 23
KONRAD RDZANEK PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
SEBASTIAN ROGALSKI Tak PL STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 23
DOMINIK RUBINKIEWICZ Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
KONRAD SIUTKA Tak PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 23
PIOTR SOBCZYK Tak PL 23
MARCEL STAROŚCIAK PL 23
PAWEŁ STELMACH Tak PL KIELECKI KLUB BIEGACZA WYPOSAŻONEGO W PAS NEOPRENO 23
DOMINIK STERNAK PL 23
ANDRZEJ STOŻYŃSKI Tak PL 23
ADAM SZKADŁUBOWICZ Tak PL 23
MATEUSZ ŚWIETLIK PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
KAMIL TUREK Tak PL 23
EMANUEL WOJTACHA Tak PL 23
MACIEK WÓJCIK PL 23
PATRYK WYPYCH Tak PL 23
DAMIAN WYSOCKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M-16: 58 (Opłaconych: 47)
M-30 - Mężczyźni 30-39
ROBERT BIELECKI PL 23
WOJCIECH BŁASIAK PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 23
ARTUR BOCHEN Tak PL BIEGNE ALE DOKAD??\"BAD\" 23
MICHAŁ BURAS Tak PL 23
GRZEGORZ CHOCHOROWSKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW CICHY Tak PL 23
PIOTR CZERW PL 4RUNPIŃCZÓW 23
PAWEŁ CZERWIAK PL 23
PAWEŁ DALKA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
JACEK DŁUGOSZ PL 23
MARCIN DOMAGAŁA Tak PL 23
ZBIGNIEW DULEMBA Tak PL STS SKARŻYSKO-KAMIENNA 23
DARIUSZ FIJAŁKOWSKI Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
PAWEŁ FRĄCKIEWICZ Tak PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 23
PAWEŁ FURMANEK PL 23
MARCIN GAŁCZYŃSKI Tak PL 23
DAMIAN GOLIAT Tak PL CKBABCIE 23
KAMIL GÓRSKI Tak PL K2 FITNESS CLUB 23
MICHAŁ GRUDZIEŃ PL 23
TOMASZ GRZYB Tak PL 23
JAKUB JABŁOŃSKI Tak PL 23
PAWEŁ JAKUBCZYK Tak PL CKBABCIE 23
PIOTR JĘDROCHA Tak PL 23
PAWEŁ KACPRZAK PL 23
ŁUKASZ KALETA Tak PL 23
ŁUKASZ KARPIŃSKI Tak PL 23
KONRAD KISIELEWSKI Tak PL 23
MICHAŁ KOŁOMAŃSKI Tak PL MECHANIK KIELCE 23
MARCIN KOPCIARA Tak PL KIELECKIBIEGACZ.PL 23
WOJCIECH KORDOWSKI Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
MATEUSZ KOT Tak PL JW 3411 23
ROBERT KOZIEŁ Tak PL 23
ARKADIUSZ KRAUS Tak PL 23
MICHAŁ KRZEMIEŃ PL 23
ŁUKASZ KUKLA Tak PL 23
KAROL LEŚNIAK Tak PL 23
TOMASZ LIPIEC Tak PL WATAHA 23
GRZEGORZ MARCHEWKA Tak PL 23
JAKUB MARCHEWKA Tak PL WATAHA 23
JERZY MISCH Tak PL 23
PIOTR MŁYŃCZAK Tak PL 23
SŁAWOMIR PASIEKA Tak PL 23
DANIEL PRAŻMOWSKI Tak PL 23
PAWEŁ RACZEK Tak PL 23
NORBERT RĄCZKA Tak PL NAKUXXXAMY KIELCE 23
REMIGIUSZ RÓŻALSKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW SIERADZAN Tak PL 23
TOMASZ SIKORA Tak PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 23
DARIUSZ SOBCZYK Tak PL 23
DAWID STANEK Tak PL BIEGNE ALE DOKAD??\"BAD\" 23
ANDRZEJ ŚWIRSZCZ PL 23
PIOTR TAMBORSKI PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
MATEUSZ TARKA Tak PL BIEGNE ALE DOKAD??\"BAD\" 23
DAWID TARNOWSKI PL 23
TOMASZ WĄDEK Tak PL 23
TOMASZ WOJTYŚ PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
DARIUSZ WOTLIŃSKI Tak PL JWK SUPPORT 23
PRZEMYSŁAW WÓJCIK Tak PL 23
MACIEJ ZACZEK PL CKBABCIE 23
JAKUB ZIĘTEK Tak PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 23
ŁUKASZ ZYGAROWICZ Tak PL 23
PIOTR ŻŁOBECKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M-30: 62 (Opłaconych: 48)
M-40 - Mężczyźni 40-49
WALDEMAR KOPEĆ Tak PL BRAK 23
MACIEJ BIELECKI Tak PL 23
PAWEŁ DZIOPA Tak PL 23
MARIUSZ FURMANEK Tak PL 23
RAFAŁ HANDZELEWICZ PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
RENATA HOJDA PL 23
GRZEGORZ IWAŃSKI Tak PL ECHO RUN TEAM 23
TOMASZ JABŁOŃSKI Tak PL 23
GRZEGORZ KOSMALA Tak PL 23
GRZEGORZ KOWAL Tak PL 23
MAREK KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
ANDRZEJ KULAS Tak PL DKK GRYF DEBICA 23
KRZYSZTOF LEŚNIAK Tak PL 23
ŁUKASZ ŁACH Tak PL 23
ADAM MAJ Tak PL 23
WIESŁAW MARTOWICZ Tak PL 23
TOMASZ MICHAŁEK Tak PL 23
KRZYSZTOF MIERNIK Tak PL 23
PAWEŁ MISZCZYK Tak PL 23
SŁAWOMIR MŁYNARCZYK Tak PL 23
BOGDAN PIĘTA Tak PL ZABIEGANI MIELEC 23
IGOR PIĘTAK PL ROVESE RUNNING TEAM 23
JACEK PIOTROWSKI Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
WOJCIECH PODSIADŁO Tak PL 23
ROBERT PRASEŁEK Tak PL KS.OLKUSZ 23
ROMAN PRZYBOREK Tak PL 23
JACEK RĘBAK Tak PL 23
ROBERT RÓZGA Tak PL 23
PIOTR SOBCZYK Tak PL 23
MARIUSZ STAROŚCIAK Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
MAREK SZCZECIŃSKI Tak PL 23
MARIUSZ SZCZERBA Tak PL 23
MARCIN SZPLIT Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
ROBERT ŚLĘZAK Tak PL FAMILO-TEAM 23
JACEK WIATROWSKI Tak PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 23
PIOTR WIECZOREK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
GRZEGORZ WILK Tak PL 23
ROBERT ZAJĄC Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M-40: 38 (Opłaconych: 35)
M-50 - Mężczyźni 50-59
JAROSŁAW BUCZAK Tak PL 23
ANDRZEJ CHARCHUT Tak PL 23
KRZYSZTOF FIUK Tak PL 23
ZBIGNIEW JACKOWSKI Tak PL 23
JACEK JACKOWSKI Tak PL 23
ZBIGNIEW KILAN Tak PL 23
BOGUSLAW KISIEL PL 23
MIROSŁAW KOSTECKI Tak PL 23
PIOTR KUSIAK Tak PL KKL SPRAWNI-RAZEM 23
JAROSŁAW LEŚNIEWSKI Tak PL ROVESE RUNNING TEAM 23
WALDEMAR MAZUR Tak PL FPL TEAM 23
BOGDAN MYSTEK PL 23
PIOTR OPARA PL 23
ANDRZEJ OSZMIANA Tak PL 23
PAWEŁ PIĄTEK Tak PL 23
JERZY PIÓRO PL 23
BOGUSŁAW PLACEK Tak PL 23
RAFAŁ RADEK Tak PL ECHO RUN TEAM 23
WIESŁAW RUCHOMSKI Tak PL 23
JAROSŁAW STANEK Tak PL SINIAT PONIDZIE MTB 23
JACEK STARZYK Tak PL 23
SŁAWOMIR WIEWIÓRA Tak PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 23
PRZEMTYSŁAW WITASIK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M-50: 23 (Opłaconych: 19)
M-60 - Mężczyźni 60-69
CZESŁAW IWAN Tak PL 23
MARIAN LEŚNIAK Tak PL AZS AWF KRAKÓW MASTERS 23
ZBIGNIEW MAJEWSKI Tak PL 23
MIECZYSŁAW NAPORA Tak PL 23
MIECZYSŁAW SEWERZYŃSKI Tak PL 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL 23
PAWEŁ WÓJCICKI Tak PL 23
IRENEUSZ ZAJĄC Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M-60: 8 (Opłaconych: 8)
M-70+ - Mężczyźni 70+
STANISŁAW GRABKA Tak PL 23
LEOPOLD JAMRO Tak PL 23
MIECZYSŁAW PIKULSKI Tak PL 23
TADEUSZ ZAJĄC Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M-70+: 4 (Opłaconych: 4)
K-16 - Kobiety 16-29
ALICJA CHRZĄSTEK Tak PL 23
ŁUKASZ GNIADY Tak PL 23
EMILIA GRABA Tak PL 23
AGNIESZKA GUZY Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
PAULINA KALETA PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
SANDRA KASZARSKA Tak PL 23
DOROTA KĘDZIOR Tak PL 23
ANNA KŁUSAK Tak PL 23
KLAUDIA KUROPATWA Tak PL 23
KAROLINA KWAPISZ Tak PL KS.OLKUSZ 23
KLAUDIA LASOCKA Tak PL 23
BEATA ŁAKOMIEC Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
AGNIESZKA ŁAPKA Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
WERONIKA ŁAPKA Tak PL 23
ELŻBIETA MALEC Tak PL 23
ALEKSANDRA MISZTAL Tak PL 23
MAŁGORZATA MIŚKIEWICZ Tak PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
EDYTA NIEWCZAS Tak PL 23
ANNA PANKOWSKA Tak PL 23
KAJA PASEK Tak PL 23
OLGA PIERZAK Tak PL 23
DOMINIKA PRZYWARA Tak PL ZABIEGANI MIELEC 23
JOANNA SADRAK PL ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1 23
EWA SKRZYNIARZ PL 23
KLAUDIA SNOPEK Tak PL ZSP NR 1 BODZENTYN 23
KASIA SOBCZYK Tak PL ZAGNAŃSK BIEGA 23
WERONIKA STANEK Tak PL 23
ANNA STEFAŃSKA Tak PL 23
KATARZYNA SUMIEC Tak PL ZABIEGANI MIELEC 23
WIKTORIA ŚWIERCZYŃSKA Tak PL 23
DAGMARA ŚWIĘCICKA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
PAULINA WITES Tak PL 4RUNPIŃCZÓW 23
MARTA WÓJCIK Tak PL 23
EWA WZOREK Tak PL 23
ANNA ŻÓŁTAK PL OPOCZNO SPORT TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K-16: 35 (Opłaconych: 30)
K-30 - Kobiety 30-39
ANNA BLACHA Tak PL 23
BEATA BŁACH Tak PL 23
KAROLINA CHOMCZYŃSKA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
MONIKA GAŁĘZIOWSKA Tak PL 23
KAROLINA GŁOGOWSKA Tak PL 23
AGNIESZKA JEDLINSKA Tak PL 23
ELWIRA KATANOWSKA Tak PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 23
KATARZYNA KORPUS-MIELCZARSKA Tak PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 23
JAGODA KOWALSKA Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
AGNIESZKA LISOWSKA-WOŚ Tak PL NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ 23
BARBARA ŁACH Tak PL 23
ANETA PIETRZYK-SLIWA Tak PL 23
DOROTA PIRÓG Tak PL 23
ELŻBIETA PODRAZA Tak PL 23
DOROTA RÓŻALSKA Tak PL 23
MONIKA RŻANY Tak PL ZABIEGANI MIELEC 23
ADRIANNA SADZA PL 23
SYLWIA SOKÓŁ PL 23
KAROLINA STANEK Tak PL BIEGNE ALE DOKAD??\"BAD\" 23
SYLWIA STĘPIEŃ Tak PL 23
MARTA SZRETER Tak PL SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE 23
IZABELA SZUBA Tak PL 23
JUSTYNA SZWAJNOCH Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
JOANNA TOPORKIEWICZ-MICHALSKA Tak PL 23
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA Tak PL BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI 23
KATARZYNA WIECZOREK Tak PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
KATARZYNA WÓJCIK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K-30: 27 (Opłaconych: 25)
K-40 - Kobiety 40-49
MAŁGORZATA ADAMCZYK-OPOKA Tak PL BBL STRAWCZYN 23
JOANNA DUDA Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ 23
ANETA GRUDZIŃSKA Tak PL 23
DIANA IWAŃSKA Tak PL ROVESE RUNNING TEAM 23
AGNIESZKA JASZCZYK Tak PL 23
WIOLETTA KIERCZYŃSKA Tak PL BIEGAM BO LUBIĘ 23
KATARZYNA MISZTAL Tak PL 23
JUSTYNA PIĘTAK PL 23
RENATA PRZEPIÓRA Tak PL 23
MAGDA PRZYBYSLAWSKA Tak PL 23
JULITA SKRZYNIARZ Tak PL 23
BOŻENA STARZYK Tak PL 23
RENATA WOJTAŚ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K-40: 13 (Opłaconych: 12)
K-50 - Kobiety 50+
MARTA FALISZEWSKA Tak PL 23
MAŁGORZATA FIJAŁKOWSKA Tak PL 23
ANITA KARCZ Tak PL 23
GRAŻYNA KULESZA Tak PL 23
MARIA ORNATOWSKA Tak PL 23
RENATA TOMCZAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K-50: 6 (Opłaconych: 6)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 274 (Opłaconych: 234)