IV Bieg na Grochowiska: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
4RUNPIŃCZÓW
KAROL BŁACH 23
TOMASZ FIJAŁKOWSKI 23
SYLWESTER FIUK 23
MARIUSZ STAROŚCIAK 23
4RUNPIŃCZÓW
PIOTR CZERW 23
DARIUSZ FIJAŁKOWSKI 23
DOMINIK KŁYS 23
PAULINA WITES 23
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
MARIAN LEŚNIAK 23
AZS UJK KIELCE
DANIEL KRAWCZYK 23
BBL STRAWCZYN
MAŁGORZATA ADAMCZYK-OPOKA 23
BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA 23
JACEK WIATROWSKI 23
SŁAWOMIR WIEWIÓRA 23
BIEGAM BO LUBIĘ
JOANNA DUDA 23
WIOLETTA KIERCZYŃSKA 23
BIEGNE ALE DOKAD??\"BAD\"
ARTUR BOCHEN 23
KAROLINA STANEK 23
MATEUSZ TARKA 23
BIEGNE ALE DOKAD??\"BAD\"
DAWID STANEK 23
BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MATEUSZ BĄK 23
KAROLINA CHOMCZYŃSKA 23
PAWEŁ DALKA 23
AGNIESZKA GUZY 23
RAFAŁ HANDZELEWICZ 23
WOJCIECH KORDOWSKI 23
JAGODA KOWALSKA 23
JACEK PIOTROWSKI 23
MARCIN SZPLIT 23
JUSTYNA SZWAJNOCH 23
DAGMARA ŚWIĘCICKA 23
PIOTR TAMBORSKI 23
PIOTR WIECZOREK 23
KATARZYNA WIECZOREK 23
TOMASZ WOJTYŚ 23
DAMIAN WYSOCKI 23
BRAK
WALDEMAR KOPEĆ 23
CKBABCIE
DAMIAN GOLIAT 23
PAWEŁ JAKUBCZYK 23
MACIEJ ZACZEK 23
DKK GRYF DEBICA
SZYMON KULAS 23
MAREK KULAS 23
ANDRZEJ KULAS 23
ECHO RUN TEAM
GRZEGORZ IWAŃSKI 23
RAFAŁ RADEK 23
FAMILO-TEAM
ROBERT ŚLĘZAK 23
FPL TEAM
WALDEMAR MAZUR 23
JW 3411
MATEUSZ KOT 23
JWK SUPPORT
DARIUSZ WOTLIŃSKI 23
K2 FITNESS CLUB
KAMIL GÓRSKI 23
KIELECKI KLUB BIEGACZA WYPOSAŻONEGO W PAS NEOPRENO
PAWEŁ STELMACH 23
KIELECKIBIEGACZ.PL
MARCIN KOPCIARA 23
KKL SPRAWNI-RAZEM
PIOTR KUSIAK 23
KS.OLKUSZ
KAROLINA KWAPISZ 23
ROBERT PRASEŁEK 23
MECHANIK KIELCE
MACIEJ BIELACHA 23
MICHAŁ KOŁOMAŃSKI 23
MUKS THM OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SYLWESTER LEPIARZ 23
NAKUXXXAMY KIELCE
NORBERT RĄCZKA 23
NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ
AGNIESZKA LISOWSKA-WOŚ 23
OPOCZNO SPORT TEAM
ANNA ŻÓŁTAK 23
ROVESE RUNNING TEAM
DIANA IWAŃSKA 23
JAROSŁAW LEŚNIEWSKI 23
IGOR PIĘTAK 23
SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
WOJCIECH BŁASIAK 23
PAWEŁ FRĄCKIEWICZ 23
ŁUKASZ HOFLER 23
ELWIRA KATANOWSKA 23
KATARZYNA KORPUS-MIELCZARSKA 23
TOMASZ SIKORA 23
KONRAD SIUTKA 23
MARTA SZRETER 23
JAKUB ZIĘTEK 23
SINIAT PONIDZIE MTB
JAROSŁAW STANEK 23
STS SKARŻYSKO-KAMIENNA
ZBIGNIEW DULEMBA 23
SEBASTIAN ROGALSKI 23
ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
MICHAŁ BIELAT 23
NORBERT GRUDZIEŃ 23
BEATA ŁAKOMIEC 23
MAŁGORZATA MIŚKIEWICZ 23
ERNEST NIEMASZEWSKI 23
MARIUSZ PANKOWSKI 23
KONRAD RDZANEK 23
DOMINIK RUBINKIEWICZ 23
JOANNA SADRAK 23
MATEUSZ ŚWIETLIK 23
WATAHA
TOMASZ LIPIEC 23
JAKUB MARCHEWKA 23
ZABIEGANI MIELEC
BOGDAN PIĘTA 23
DOMINIKA PRZYWARA 23
MONIKA RŻANY 23
KATARZYNA SUMIEC 23
ZAGNAŃSK BIEGA
KASIA SOBCZYK 23
ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM
MATEUSZ PIĄTEK 23
ZSP NR 1 BODZENTYN
DAMIAN DŁUGOSZ 23
PAULINA KALETA 23
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI 23
AGNIESZKA ŁAPKA 23
KLAUDIA SNOPEK 23


Ilość wszystkich zgłoszeń: 99