IV Bieg na Grochowiska: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Numer startowy
4RUNPIŃCZÓW
KAROL BŁACH 154
TOMASZ FIJAŁKOWSKI 6
SYLWESTER FIUK 1
MARIUSZ STAROŚCIAK 11
4RUNPIŃCZÓW
PIOTR CZERW
DARIUSZ FIJAŁKOWSKI
DOMINIK KŁYS 68
PAULINA WITES 2
AZS AWF KRAKÓW MASTERS
MARIAN LEŚNIAK 39
AZS UJK KIELCE
DANIEL KRAWCZYK 164
BBL STRAWCZYN
MAŁGORZATA ADAMCZYK-OPOKA 173
BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKI
MAGDALENA TUSIEŃ-KUZKA 97
JACEK WIATROWSKI 143
SŁAWOMIR WIEWIÓRA 144
BIEGAM BO LUBIĘ
JOANNA DUDA
WIOLETTA KIERCZYŃSKA 135
BIEGNE ALE DOKAD??\"BAD\"
ARTUR BOCHEN 40
KAROLINA STANEK 37
MATEUSZ TARKA 38
BIEGNE ALE DOKAD??\"BAD\"
DAWID STANEK 36
BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
MATEUSZ BĄK 12
KAROLINA CHOMCZYŃSKA 145
PAWEŁ DALKA 77
AGNIESZKA GUZY 90
RAFAŁ HANDZELEWICZ
WOJCIECH KORDOWSKI 62
JAGODA KOWALSKA 169
JACEK PIOTROWSKI
MARCIN SZPLIT 212
JUSTYNA SZWAJNOCH 149
DAGMARA ŚWIĘCICKA
PIOTR TAMBORSKI
PIOTR WIECZOREK 126
KATARZYNA WIECZOREK 125
TOMASZ WOJTYŚ
DAMIAN WYSOCKI
BRAK
WALDEMAR KOPEĆ 161
CKBABCIE
DAMIAN GOLIAT 60
PAWEŁ JAKUBCZYK 57
MACIEJ ZACZEK
DKK GRYF DEBICA
SZYMON KULAS 137
MAREK KULAS 136
ANDRZEJ KULAS 139
ECHO RUN TEAM
GRZEGORZ IWAŃSKI 188
RAFAŁ RADEK 84
FAMILO-TEAM
ROBERT ŚLĘZAK 41
FPL TEAM
WALDEMAR MAZUR 80
JW 3411
MATEUSZ KOT 88
JWK SUPPORT
DARIUSZ WOTLIŃSKI 87
K2 FITNESS CLUB
KAMIL GÓRSKI 186
KIELECKI KLUB BIEGACZA WYPOSAŻONEGO W PAS NEOPRENO
PAWEŁ STELMACH 177
KIELECKIBIEGACZ.PL
MARCIN KOPCIARA 91
KKL SPRAWNI-RAZEM
PIOTR KUSIAK 179
KS.OLKUSZ
KAROLINA KWAPISZ 16
ROBERT PRASEŁEK 15
MECHANIK KIELCE
MACIEJ BIELACHA 156
MICHAŁ KOŁOMAŃSKI 86
MUKS THM OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
SYLWESTER LEPIARZ 21
NAKUXXXAMY KIELCE
NORBERT RĄCZKA 219
NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ
AGNIESZKA LISOWSKA-WOŚ 124
OPOCZNO SPORT TEAM
ANNA ŻÓŁTAK
ROVESE RUNNING TEAM
DIANA IWAŃSKA 187
JAROSŁAW LEŚNIEWSKI 85
IGOR PIĘTAK
SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
WOJCIECH BŁASIAK
PAWEŁ FRĄCKIEWICZ 98
ŁUKASZ HOFLER 109
ELWIRA KATANOWSKA 110
KATARZYNA KORPUS-MIELCZARSKA 108
TOMASZ SIKORA 66
KONRAD SIUTKA 130
MARTA SZRETER 111
JAKUB ZIĘTEK 106
SINIAT PONIDZIE MTB
JAROSŁAW STANEK 141
STS SKARŻYSKO-KAMIENNA
ZBIGNIEW DULEMBA 64
SEBASTIAN ROGALSKI 65
ULKS \"JODŁA\" BODZENTYN ZSP NR 1
MICHAŁ BIELAT
NORBERT GRUDZIEŃ 99
BEATA ŁAKOMIEC 104
MAŁGORZATA MIŚKIEWICZ 105
ERNEST NIEMASZEWSKI 119
MARIUSZ PANKOWSKI 112
KONRAD RDZANEK
DOMINIK RUBINKIEWICZ 121
JOANNA SADRAK
MATEUSZ ŚWIETLIK
WATAHA
TOMASZ LIPIEC 203
JAKUB MARCHEWKA 206
ZABIEGANI MIELEC
BOGDAN PIĘTA 61
DOMINIKA PRZYWARA 59
MONIKA RŻANY 56
KATARZYNA SUMIEC 58
ZAGNAŃSK BIEGA
KASIA SOBCZYK 171
ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM
MATEUSZ PIĄTEK 95
ZSP NR 1 BODZENTYN
DAMIAN DŁUGOSZ 120
PAULINA KALETA
MIKOŁAJ KĘPIŃSKI 122
AGNIESZKA ŁAPKA 128
KLAUDIA SNOPEK 107


Ilość wszystkich zgłoszeń: 99