Leśnica - wyścig na Górze Świętej Anny : Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1
DENISA BARTOSOVA Tak CZ CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 23
KAMILA BIERNAT Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
IZABELA BLOK Tak PL 23
ALEKSANDRA BOROŃ Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
MAŁGORZATA BOROWIK Tak PL 23
TERESA BROŻEK PL WARSZTAT FORMY 23
JANA CHMUROVÁ Tak CZ TEAM FORMAN CINELLI 23
ALEKSANDRA DREJ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KATARZYNA KĘPA-LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
IRMINA KNIEĆ PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROMANA LANTOVÁ Tak CZ CPV KRNOV 23
ANNA LUBOCH Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ALEKSANDRA MISTERSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 23
KATARZYNA POLAKOWSKA Tak PL ROMET RACING TEAM 23
AGNIESZKA ROLA Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
BARBARA SOBCZYK Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 17 (Opłaconych: 14)
K2 - Kobiety 36+ K2
IVANA JAKLOVA Tak CZ LOWELLPRO TEAM SAFRATA BOHUMIN 23
KATARZYNA KOŚCIÓW Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ROMANA LANTOVÁ Tak CZ CPV KRNOV 23
ANNA MADEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
KATARZYNA NIJANDER PL 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANNA WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 7 (Opłaconych: 6)
M - Mężczyźni 15-18 M
MATEUSZ CHOJNICKI Tak PL 23
SZYMON HAŁADUS Tak PL 23
KAMIL HARNOS Tak PL KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 23
MARCIN KASIŃSKI Tak PL KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 23
KAROL MARCINIAK PL FENIX TYCHY 23
MARTIN POLÁČIK Tak CZ CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 23
MICHAŁ PUSTUŁA Tak PL GVT 23
PAWEŁ SKOWRON Tak PL BIKEHEAD 23
MICHAŁ ZASŁONKA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 9 (Opłaconych: 8)
A - Mężczyźni 19-29 A
RAFAŁ AMBORSKI Tak PL NIESTOWARZYSZONY 23
ADAM BIENEK Tak PL KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 23
ŁUKASZ BIENIEK Tak PL 23
MIŁOSZ BIK PL 23
ADRIAN BIKSA Tak PL TEAM CART-PACK BRALIN 23
PRZEMYSŁAW BUBIAK Tak PL 23
JAROSŁAW BUDNIK Tak PL 23
LUKÁŠ BYRTUS Tak CZ TJ TŽ TŘINEC 23
PIOTR CEBULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
SEBASTIAN CHOJNOWSKI Tak PL 23
MARCIN CIELEPAK Tak PL 23
PATRYK DOMAGAŁA Tak PL LEGIA CORRATEC TEAM 23
MARCIN DUŻY Tak PL SILESIA TEAM 23
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KRZYSZTOF GALUSKA Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ARTUR GOLDMANN PL KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 23
ANDRZEJ GUCWA Tak PL SAJ-POL GVT TEAM 23
ONDRA HOVORKA Tak CZ A BIKE CLUB OSTRAVA 23
JIŘÍ HRADIL Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
TOMASZ JAKUBCZAK Tak PL 23
KACPER JAWORSKI Tak PL 23
RAFAŁ JONIK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KAMIL KOSEK Tak PL ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 23
GRZEGORZ KOWALSKI Tak PL CYKLOOPOLE 23
JAN KRHUT Tak CZ TJ FAVORIT BRNO 23
KRZYSZTOF KUBIK Tak PL OTR INTERKOL 23
MICHAŁ KUCEWICZ Tak PL LEGIA CORRATEC TEAM 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARIUSZ KUSIDŁO PL HOBBY KOLIK 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MAREK MANDRYSZ PL 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
LUKÁŠ MATULA Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
BARTOSZ MOL Tak PL 23
GRZEGORZ NIECHAJ PL JAS-KÓŁKA 23
SZYMON OSTRYSZ PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
SŁAWOMIR PABIAN Tak PL 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
DOMINIK PIKORSKI PL 23
PIOTR PIWOŃSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARCIN PORĘBA Tak PL 23
MIKOLAJ PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAŁ ROGOSZ Tak PL KM PSP GLIWICE 23
PRZEMYSŁAW SABADY Tak PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
PAWEŁ SKORUPA PL DO:ST:AR:TU 23
MACIEJ STANOWICZ Tak PL MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM 23
TOMASZ TKACZYK Tak PL 23
WOJCIECH WALASZEK Tak PL TSR ASHIMA WIERUSZÓW 23
ROBERT WILKOWIECKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 51 (Opłaconych: 43)
B - Mężczyźni 30-39 B
MICHAŁ ANDROSZ Tak PL CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""B 23
SZYMON BANACH Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MATEUSZ BEDNARCZYK Tak PL 23
BARTOSZ BOLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
JAKUB BOŻEK PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
FILIP BRODZIŃSKI Tak PL JWK LUBLINIEC 23
MICHAŁ BROJ Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
TOMASZ BRZYCHCZY Tak PL 23
DANIEL BUL PL ANTON TEAM RAJSPORT SIEARADZ ACTIVE TEAM KS DŁUGOD 23
PAWEŁ BURY Tak PL 23
PRZEMYSŁAW BZDUCHA Tak PL KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 23
JIŘÍ CHAMRÁD Tak CZ 23
JAKUB CIARA Tak PL 23
TOMASZ CICHOŃ Tak PL 23
MARCIN CIELUCH Tak PL LEGIA CORRATEC TEAM 23
JAKUB CISZAK Tak PL FENIX TYCHY 23
ŁUKASZ CISZEK Tak PL 23
PRZEMYSŁAW CZUGA Tak PL 23
MIKOŁAJ DARMOSZ Tak PL BIKEHEAD 23
DNAVEDOBERT DNAVEDOBERT US KS ICE-MAT TEAM 23
RYSZARD DOBOSZ Tak PL 23
JAROSŁAW DUDA Tak PL 23
DANIEL DUŚKO Tak PL BIKEHEAD 23
JOSEF DUŽÍK Tak CZ A BIKE CLUB OSTRAVA 23
MARCIN DZIARSKI Tak PL 23
MARCIN DZIUB Tak PL 23
JIŘÍ FOLTYN Tak CZ CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 23
MARIAN GADZIMORA Tak PL 23
ROMAN GALATÍK CZ CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 23
ADAM GALMAN Tak PL 23
DARIUSZ GŁÓWCZYK PL 23
TOMASZ GORAUS Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
PRZEMYSŁAW GÓRAK Tak PL 23
GRZEGORZ GROMEK PL CYKLOFAN OPOLE 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL MOKATE LOYD 23
TOMASZ HABER Tak PL 23
JAROSŁAW HAŁAS Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ JAMRO Tak PL BOPLIGHT ATAKSPORT TEAM ŚWIDNICA 23
PIOTR JARZĄBEK Tak PL 23
PIOTR JASIŃSKI PL TANDEM LWÓW 23
MICHAŁ JASIŃSKI Tak PL 23
PETR JAVOREK Tak PL WWW.MASAZPROZENY.CZ 23
JULIAN KAPŁON Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
FILIP KASIŃSKI Tak PL 23
PIOTR KIEŁKOWSKI Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
MAREK KŁAPTOCZ PL 23
MARCIN KOPYTKO Tak PL 23
SZYMON KORNAK Tak PL 23
TOMASZ KOSTECKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
ADAM KOWALSKI PL 23
ŁUKASZ KRAMARCZYK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL ZVL KREIDLER SPORTIVA 23
RADOSŁAW KUDŁA Tak PL GUCWA VELO TRAINER 23
PIOTR KURCZYK Tak PL 23
MARTIN KVAPULINSKÝ Tak CZ A BIKE CLUB OSTRAVA 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL ROAD MARATON TEAM 23
MICHAŁ LEWALD Tak PL CYKLOOPOLE 23
MICHAŁ LIGOCKI Tak PL CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM 23
PIOTR LIS Tak PL SPORTIMED ODŻYWKI OSTRÓW-KROTOSZYN 23
SŁAWOMIR LISIECKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ŁUKASZ LISOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK LORENOWICZ PL BRANDOVO STUDIO REKLAMY 23
PAWEŁ MAŁY Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ŁUKASZ MICHALSKI PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
JAROSŁAW MICHAŁOWSKI Tak PL 23
MAREK MIGDAŁ Tak PL 23
DARIUSZ MIKOS Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
PETR MITRENGA Tak CZ SKVĚLÁ KOLA-TJ TŽ TŘINEC ""A 23
PATRIK MOTYKA CZ A BIKE CLUB OSTRAVA 23
WOJCIECH NALEPA Tak PL 23
DAREK NOGA PL INSERT TEAM 23
MICHAŁ NOWOK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
WOJCIECH OCYLOK Tak PL 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
FILIP OWCZRAEK PL 23
DARIUSZ PELKA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PAWEŁ PIETRZAK Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
JAROSŁAW POKORA Tak PL 23
LUKAS POLACZEK Tak PL 23
DARIUSZ POROŚ Tak PL ROMET RACING TEAM 23
TOMASZ PYKA PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
PIOTR RAKIEWICZ Tak PL GVT 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
ADAM SAJ Tak PL SAJ-POL GVT TEAM 23
RAFAŁ SEKTA Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
JAN ŠENKEŘÍK Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
KRZYSZTOF SKIBA Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
MAREK SKRZYPCZYŃSKI Tak PL WAVEAMIGOS 23
JIŘÍ SLAVÍK Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
MARIUSZ SOJA PL JWK LUBLINIEC 23
PIOTR STANISZEWSKI Tak PL 23
TOMASZ STĘPIEŃ Tak PL CYKLOOPOLE 23
PIOTR SURMA Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
PIOTR SZAJTER Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ SZAREK PL 23
MAREK SZATANIK Tak PL GRUPA MARAT 23
MARCIN SZENDERSKI Tak PL FIOŁKA TRANS MAGENTA TEAM 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL 23
TOMASZ ŚCISŁO PL 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI PL MEGA BEŁŻYCE 23
PIOTR TOMANA Tak PL WLKS KRAKUS BBC CZAJA 23
MARCIN TOMECKI PL 23
WOJTEK WARDZIAK Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PAWEŁ WIENDLOCHA Tak PL MTB TEAM RMF FM 23
GRZEGORZ WITKOWSKI PL 23
GRZEGORZ WITKOWSKI PL 23
MARCIN WRÓBEL Tak PL IM-MOTION.PL TEAM 23
MARCIN WRÓBEL PL IM-MOTION.PL TEAM 23
ANDRZEJ WRÓBLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
TOMASZ ZABAWCZUK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PRZEMEK ZAWADA PL WE RIDE 23
GRZEGORZ ZIEBRO Tak PL 23
KLAUDIUSZ ZIĘBA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 117 (Opłaconych: 92)
C - Mężczyźni 40-49 C
MAREK ADAMCZYK Tak PL 23
KAROL ANDERKO Tak PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PIOTR ANTCZAK Tak PL 23
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
WIESŁAW BANDROWSKI Tak PL KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 23
GRZEGORZ BEDNARCZYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
ANDRZEJ BIENEK Tak PL KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE 23
SEBASTIAN BIRUTA Tak PL SAJ-POL GVT TEAM 23
RADEK BLAHUT Tak CZ SK MAXBIKE OSTRAVA 23
MAREK BONECKI Tak PL DIVERSEY TEAM 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PIOTR BORSZLAK PL 23
ARKADIUSZ BROJ Tak PL FEBYS PRO SERVICE BIKE TEAM 23
ARTUR BUCKI PL 23
GRZEGORZ BURDA Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
ROBERT BYRSKI Tak PL 23
SEBASTIAN CEBULA Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
MAREK CHLIPAŁA Tak PL 23
MAREK CIEŚLAK Tak PL 23
PIOTR CZECH PL POLART NUTRAXX TEAM 23
PIOTR CZOPEK Tak PL PRO-KAN SUSZEC 23
JAROSŁAW DRELUCH PL 23
LESZEK DUTCZAK Tak PL 23
ANDRZEJ DZIAMBOR Tak PL 23
BOGUSŁAW FABIAN Tak PL TEAM EQUINOX-LEMONBIKE.EU 23
DARIUSZ FILIPCZAK Tak PL 23
JAROSŁAW FILUS Tak PL 23
ŁUKASZ FRYDEL PL ROAD MARATON TEAM 23
TOMÁŠ GALUŠKA Tak CZ CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 23
STANISŁAW GEMBALCZYK Tak PL 23
MAREK GOC Tak PL FENIX TYCHY 23
ROMAN GODLEWSKI Tak PL 23
PIOTR GÓRNIAK Tak PL ESKA TEAM 23
ADAM GÓRNIAK Tak PL 23
JAROSŁAW GRZEJDZIAK Tak PL ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ HOLINEJ Tak PL CYKLOOPOLE 23
MARCIN JEKEL Tak PL 23
ZDENĚK KAISER Tak CZ A BIKE CLUB OSTRAVA 23
MAREK KALITA Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 23
GRZEGORZ KAMPA Tak PL 2B3SPORT RUDA SLĄSKA 23
ROBERT KAMPA Tak PL 23
TOMASZ KĘPCZYŃSKI Tak PL 23
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL 23
MARIUSZ KOLORZ PL CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 23
MACIEJ KONOPKA Tak PL 23
PRZEMYSŁAW KOPER PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
ARKADIUSZ KOTŁOWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
GRZEGORZ KRĘŻEL Tak PL DOMATOR 23
MARIUSZ KRÓLIKOWSKI Tak PL BIKEHOLICY TINES 23
JERZY KUŚNIERCZYK Tak PL 23
TOMASZ LAUNER Tak PL RUN TOLA RUN 23
ROBERT LAZIK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
DARIUSZ LEDWIG Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
TOMASZ LESIECKI Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
DARIUSZ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY LIPPA Tak PL 23
TOMASZ MACIAŚ Tak PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
JERZY MAĆKÓW Tak PL 23
TOMASZ MAJCHER PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW MAŁECKI Tak PL GRUPA MARAT 23
JANISZEWSKI MAREK PL 23
MAREK MARSZAŁEK PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF MATULA Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
PAWEŁ MICHALAK Tak PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 23
ALBERT MICNAS Tak PL 23
PETR MITRENGA Tak CZ SKVĚLÁ KOLA-TJ TŽ TŘINEC ""A 23
MRCEMALC MRCEMALC US HC-VEDORA 23
RAFAŁ NAMYŚLAK Tak PL 23
ADRIAN NAWROCKI Tak PL 23
ROBERT NOCOŃ Tak PL 23
IVO ODVÁRKA Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
RADOSŁAW OPERACZ Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
DARIUSZ OSTROWSKI Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
PAWEŁ PESZ Tak PL INSERT TEAM 23
DARIUSZ PIETRAS Tak PL KUMPLE GRZMOTKA 23
KRZYSZTOF PODOLSKI Tak PL 23
LEONARDO POLI PL CICLISMO WROCŁAW 23
ARKADIUSZ POSMYK Tak PL DIVERSEY TEAM 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR PYSZIK Tak PL 23
JAROMÍR PYTEL Tak CZ CYCLING BRNO BAGBIKE 23
KRZYSZTOF RACKI PL 23
DAMIAN REINERT Tak PL 23
TOMASZ ROSIEK Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARTIN SCHNERCH Tak CZ 23
JANUSZ SIEDLAK Tak PL 23
SYLWESTER SORDYL Tak PL 23
GRZEGORZ SOWA PL DOBRA STRONA MOCY 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
DARIUSZ STAWIARZ Tak PL STAJNIA LIPOWIEC 23
ADAM SYNOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ SZOŁTYSIK Tak PL 23
TOMASZ SZULCZEWSKI Tak PL KLUB SPORTOWY ZDZIESZOWICE-BIKETEAM 23
DARIUSZ SZWEJ Tak PL 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
MAREK ULUDOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF WASILEWSKI Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ WĄSALA Tak PL 23
MACIEJ WILKOWIECKI Tak PL RYCERZE ROLANDA 23
SEBASTIAN WOJTYSIAK PL MLUKS AS BIADKI 23
TOMASZ WOŁODŹKO Tak PL ESKA TEAM 23
ALEKSANDER WOŹNICA Tak PL MTB SILESIA RYBNIK 23
ŁUKASZ ZAKIELARZ Tak PL 23
ROBERT ZIĘBA Tak PL 23
DAREK ZIĘTEK Tak PL 23
MAREK ŻELAZNY PL IRONMAN 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 114 (Opłaconych: 96)
D - Mężczyźni 50-59 D
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA 23
ANDRZEJ ANDRZEJEWSKI PL 23
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MIROSŁAW BACZYŃSKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
PETR CHMURA Tak CZ TEAM FORMAN CINELLI 23
DARIUSZ CHUDOWSKI Tak PL FENIX TYCHY 23
MAREK CIASTOŃ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ZBIGNIEW CZACHURA Tak PL 23
KAZIMIERZ CZARKOWSKI Tak PL FHU CZAREK -ZAKRECONA OSTRÓW 23
MOJMIR DANHEL Tak CZ CPV KRNOV 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
OSKAR FILIPOWICZ Tak PL SILVINI TEAM POLSKA 23
TOMÁŠ GALUŠKA Tak CZ CK CONTINENTAL FRENŠTÁT P.R. 1 23
STANISŁAW GAWRON Tak PL ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 23
JIŘÍ HOLEŠ Tak CZ CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 23
JIŘÍ JAKL Tak CZ TRIATLON KLUB OSTRAVA 23
JACEK JĘDRZEJCZYK Tak PL 23
JAROSŁAW JĘDRZEJEWSKI Tak PL JWK LUBLINIEC 23
MIROSŁAW KALINOWSKI Tak PL ATAKSPORT C67 RACING TEAM 23
MAREK KAMIŃSKI PL 23
ZYGMUNT KAPALA Tak PL 23
LESLAW KOMISARUK Tak PL GVT 23
PIOTR KOPERNIK PL 23
ZBIGNIEW KOWALCZYK Tak PL OTR INTERKOL 23
MARIUSZ KOWALCZYK Tak PL 23
KRZYSZTOF KRUPA Tak PL GVT 23
RYSZARD KRYK Tak PL DOMATOR 23
BOGDAN KURKIEWICZ PL DIVERSEY TEAM 23
JÓZEF LEPPICH Tak PL TEAM CART-PACK BRALIN 23
ZBIGNIEW LISIAK Tak PL 23
WOJCIECH ŁABĘDZKI Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
MAREK MARZEC Tak PL 23
JAN MATEJA Tak PL ACTIVE BIKE CLUB 23
TOMÁŠ MOTYKA Tak CZ A BIKE CLUB OSTRAVA 23
WOJCIECH MUZYK Tak PL 23
KONEČNÝ PAVEL Tak CZ CK KOLÍK HOBBY BOHUMÍN ""A 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
ANTONI PIETRUKANIEC Tak PL CYKLOFAN OPOLE 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
BOGUSŁAW PRUCIAK PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PIOTR RADOŃ Tak PL CYKLOOPOLE 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 23
JERZY ROSA Tak PL POLART NUTRAXX TEAM 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
STANISLAW RUMINSKI PL 23
PIOTR SIEDLAK Tak PL 23
ROBERT SKŘEČEK Tak CZ CYCLING BRNO BAGBIKE 23
JOSEF SLEZÁK Tak CZ FORCE KCK CYKLOTEAM ZLÍN 23
ZBIGNIEW SOBOŃ PL ESKA TEAM 23
JACEK SZARY PL 23
STANISLAW SZCZESNY PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 23
RYSZARD ŚMIGLEWICZ Tak PL 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
PIOTR WRONA PL ESKA TEAM 23
TOMASZ ZAWISLANSKI Tak PL CERAMA2OPOLE 23
TADEUSZ ŻARNOWIEC Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 58 (Opłaconych: 47)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
ANDRZEJ BĄKOWSKI Tak PL 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
JAN CZAPLINSKI Tak PL RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA 23
PAVEL DANĚČEK Tak CZ CPV KRNOV 23
ADAM GERMAN Tak PL 23
MARIAN GRUCHEL Tak PL SPORT UNION TIGRIS E.V. 23
GRZEGORZ GRZEMPA PL TC ORZEŁ SPYTKOWICE 23
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 23
PETR HOMOLA Tak CZ YOGI RACING OSTRAVA 2 23
WIESŁAW JANISZEWSKI Tak PL 23
HIERONIM JĘDRZEJCZYK Tak PL FENIX TYCHY 23
EDWARD JURZYCA Tak PL 23
JAN KAPUŚCIK Tak PL 23
KRZYSTOFL LENKOWSKI Tak PL GVT 23
KAZIMIERZ ROJEK Tak PL ESKA TEAM 23
ADAM SASIN Tak PL FENIX TYCHY 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
TOMÁŠ TEŠNAR Tak CZ YOGI RACING OSTRAVA 23
ANDRZEJ WAPIŃSKI Tak PL TEAM TOSZEK 23
MAREK ZDANOWICZ Tak PL 23
JAN ZIĘCIAK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 23 (Opłaconych: 22)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 396 (Opłaconych: 328)