Road Trophy - wyścig 4-etapowy: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-35 K1
ALEKSANDRA DREJ Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
DOMINIKA KAMIŃSKA Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
KATARZYNA LASKOWSKA Tak PL FINISHER.PL 23
IZABELA SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
ZAWODNICZKA 1 ZAWODNICZKA 1 Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 5 (Opłaconych: 5)
K2 - Kobiety 36+ K2
ANNA MADEJ Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
AGNIESZKA RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
ZAWODNICZKA_2 ZAWODNICZKA_2 Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 3 (Opłaconych: 3)
M - Mężczyźni 15-18 M
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 0
A - Mężczyźni 19-29 A
KRZYSZTOF CELARY Tak PL 23
ALEKSANDER DZIURZYŃSKI Tak PL MAX-FLIZ BIKE KRAKÓW 23
MACIEJ ETGENS Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ŁUKASZ GRABARCZYK Tak PL 23
JAN GRZEMPA Tak PL TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM 23
MACIEJ KOPYCKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
ADAM KORYCZAN Tak PL DOBRE SKLEPY ROWEROWE LKS UKS PSZCZYNA 23
MACIEJ KUBIAK Tak PL TRI-TEAM RUMIA 23
PIOTR KUKLA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MICHAŁ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
TOMASZ MATOGA Tak PL TKKF UKLEJNA MYŚLENICE 23
TOMASZ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ NOWAK Tak PL 23
PAWEŁ RATALEWSKI PL PIOTRKOWSKIE KOLARSTWO SZOSOWE 23
KRZYSZTOF SIKORA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 15 (Opłaconych: 14)
B - Mężczyźni 30-39 B
MARCIN ADAMKIEWICZ PL GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK 23
SZYMON BANACH Tak PL 23
NIKITA BOLDIN Tak PL SPORT SERWIS SANDOMIERZ 23
BARTOSZ BOLEWSKI Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
TOMASZ BRZYCHCZY PL 23
PRZEMYSŁAW CZUGA PL 23
DANIEL DUŚKO PL BIKEHEAD 23
MICHAŁ GOLUS PL 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ Tak PL MOKATE LOYD 23
SVEN HAYEN Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 23
ANDRZEJ JAGIEŁŁO Tak PL JAS-KÓŁKA 23
PIOTR KĄKOL Tak PL 23
RAFAŁ KOCOŃ PL ROAD MARATON TEAM 23
MARCIN KOWOL Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MARIUSZ KULAWIK PL EPICTEAM.PL 23
LEOPOLD LASKOWSKI PL FTI RACING TEAM 23
WIESŁAW LEGIERSKI PL 23
PETR MALIGA CZ 23
PATRYK MAZUREK Tak PL 23
BARTOSZ MYCH Tak PL 23
TOMASZ NIEDZIELSKI Tak PL 23
KORNEL OLSZEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MICHAËL STIPPELMANS Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 23
MAREK SZATANIK PL GRUPA MARAT 23
MIKOŁAJ SZEWCZYK Tak PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
PRZEMYSŁAW SZUDER Tak PL 23
KRZYSZTOF SZUDER Tak PL MOVISTAR 23
PIOTR ŚLASKI Tak PL SCS OSOZ RACING TEAM 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ROBERT TOBOLSZEWSKI PL MEGA BEŁŻYCE 23
MARCIN TOMECKI PL 23
PAWEŁ WASZCZYŃSKI PL 23
LESZEK WUZIAK Tak GB 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
GRZEGORZ ZIEBRO PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 36 (Opłaconych: 20)
C - Mężczyźni 40-49 C
JANUSZ BANASIAK Tak PL TWOMARK ALVA 1 23
MICHAŁ BIŃCZAK PL 23
PIOTR BORSZLAK PL MULTISTAL POZNAŃ 23
GRZEGORZ BURZAWA Tak PL FENIX TYCHY 23
ANDRZEJ DĄBROWSKI Tak PL 23
ROBERT DĄBROWSKI PL 23
JAROSŁAW DRELUCH PL BRT WROCŁAW 23
PAWEŁ DROŻDŻEWSKI Tak PL 23
MICHAŁ FYDRYCH Tak PL RAWSKA GRUPA KOLARSKA 23
MARCIN GĄSZCZAK Tak PL 23
ADAM GRZYBEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DAVID HANOT Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 23
ANDRZEJ JANIK Tak PL AND.NOVA 23
RAFAŁ KLAMA PL 23
ARTUR KONDRACKI Tak PL 23
PRZEMYSŁAW KOPER Tak PL GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM 23
DARIUSZ KUCZYŃSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF ŁUCZKOWIEC PL SOKÓŁ TARNÓW 23
TOMASZ MACIAŚ PL ESKA TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ MALINOWSKI Tak PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARSZAŁEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
TOMASZ MATUSIK PL 23
ANDRZEJ MŁYNEK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
FILIP NEESEN Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 23
LEONARDO POLI PL CICLISMO WROCŁAW 23
DARIUSZ POTONIEC Tak PL JAS-KÓŁKA 23
DARIUSZ PUZOŃ Tak PL JAS-KÓŁKA 23
SLAWOMIR RATALEWSKI PL 23
DOMINIK RYGAŁA Tak PL JAS-KÓŁKA 23
KRZYSZTOF SMOLA Tak IT A.S.D.CICLISTICA OSPEDALETTI BICISPORT 23
MIROSŁAW SÓLNICA Tak PL SUPREME STYLE MATES 23
MAREK SZYMAŃSKI Tak PL 23
ARTUR SZYMBORSKI PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
MAREK ULUDOWSKI Tak PL 23
EMIL ŻYSZKOWSKI Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 37 (Opłaconych: 25)
D - Mężczyźni 50-59 D
STANISŁAW ABRACHAMCZYK PL JAS-KÓŁKA 23
MICHEL DODION Tak BE PAXX GLOBAL CYCLING 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
WIESŁAW GASZYŃSKI Tak PL 23
SZYMON KOGUT PL STARACHOWICKI KLUB KOLARSKI 23
DARIUSZ LASKOWSKI Tak PL FINISHER.PL 23
EUGENIUSZ MAŁYJUREK Tak PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK MARZEC Tak PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZBIGNIEW ORŁOWSKI Tak PL 23
ANDRZEJ PIĄTEK Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
SZCZEPAN PŁUSA PL 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ Tak PL 23
ADAM PRZEJCZOWSKI PL BIKE ATELIER TEAM 23
JÓZEF ROKOSZ Tak PL 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
JACEK SZARY PL 23
JACEK SZCZYGIEŁ Tak PL 23
KRZYSZTOF SZEJDEWIK PL PTC PRZEMYSL FREDRY 5 23
JERZY ŚWIDA Tak PL 23
PIOTR WRONA Tak PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 20 (Opłaconych: 14)
E - Mężczyźni 60+ E
ROMAN AUGUŚCIŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
WACŁAW BYCZKOWSKI Tak PL 23
JAN CEGLAREK Tak PL FENIX TYCHY 23
JANUSZ CZAJKA Tak PL PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL 23
ZBIGNIEW GRZESICA Tak PL 23
ANDRZEJ SZCZEPANIK PL KORBOMANIA - ROLMET KAZIMIERZA WIELKA 23
ZBIGNIEW ZIEMLEWSKI PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 7 (Opłaconych: 5)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 123 (Opłaconych: 86)