XXVII Bieg Legionów w Ustroniu: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 16-19 lat
WIKTORIA FILEC Tak PL 23
KINGA GROBORZ Tak PL 23
JOANNA SIKORA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 3 (Opłaconych: 3)
K2 - Kobiety 20-34 lat
AGNIESZKA GREŃ Tak PL UKS BRENNA-GÓRKI 23
MARTA GRUSZECKA Tak PL 23
MICHALINA JANOWSKA Tak PL 23
MAGDALENA JUREK Tak PL HARPAGAN SOSNOWIEC 23
KAROLINA KOCOŃ PL 23
PATRYCJA KUBICA Tak PL OLZA CIESZYN 23
KATARZYNA KUČERKA Tak PL MHRUN 23
HANNA KUCZERA Tak PL 23
DARIA MADZIA Tak PL 23
KINGA MISTEROWICZ Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 23
AGNIESZKA MOKRY Tak PL MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.I 23
AGNIESZKA PTAŚ Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 23
PATRYCJA TOMASZEWSKA Tak PL 23
ANNA TOMICA PL AT-SPORT 23
ANNA WALCZYSKO Tak PL 23
WERONIKA WOJCIECHOWSKA PL 23
BARBARA WOJTYŁA Tak PL AZS AWF KATOWICE 23
KLAUDIA ZARADNA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 18 (Opłaconych: 15)
K3 - Kobiety 35-49 lat
LEONARDA CZYŻ Tak PL OLZA CIESZYN 23
ALEKSANDRA DOLATOWSKA Tak PL 23
AGNIESZKA DOMAGAŁA Tak PL 23
IWONA DYRDA-ZARADNA Tak PL 23
HALINA GAŁUSZKA PL RMD MONTRAIL TEAM 23
BARBARA GOS Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
DANI GRANICA Tak PL VIRTUAL RUNNER CLUB 23
ANNA HERMAN Tak PL 23
AGNIESZKA JACKOWSKA-DURKACZ Tak PL 23
ANGELIKA JĘDRZEJCZYK Tak PL 23
URSZULA KAMIŃSKA Tak PL 23
AGNIESZKA KANIA Tak PL MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO 1 23
AGNIESZKA KARLIK - KAŁUSEK Tak PL 23
ADRIANA KLAPPHOLZ PL OLZA CIESZYN 23
ANNA KOTALA Tak PL 23
JOANNA KUREK PL ASIAPROSTO.WORDPRESS.COM 23
ANNA LAPMAN Tak PL 23
MONIKA LIS Tak PL 23
EWA MALINOWSKA Tak PL 23
KATARZYNA PEPEL Tak PL LUXTORPEDA CZERWIONKA 23
EDYTA PLUCIŃSKA PL 23
DOROTA RYSZKOWSKA PL BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 23
SYLWIA SIKORA Tak PL 23
MARTA SYRYJCZYK PL 23
AGNIESZKA SZATNIEWSKA Tak PL 23
MAGDALENA SZLAUER Tak PL OLZA CIESZYN 23
BEATA WROŃSKA Tak PL 23
MAGDALENA WROŃSKA PL 23
GRAŻYNA ZĘBIK Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 29 (Opłaconych: 22)
K4 - Kobiety 50+
ANNA FIGURA Tak PL 23
BEATA GODEK Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
ANIELA KIERAT Tak PL 23
BARBARA KUSEK Tak PL MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.I 23
BARBARA MAJCHRZAK Tak PL 23
KRYSTYNA MĄCZKA Tak PL 23
DOROTA PRZYBYLSKA Tak PL AKTYWNI SOSNOWIEC 23
TERESA STUKATOR Tak PL 40-LATEK TYCHY 23
EUGENIA SZAFARCZYK Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 23
WANDA TRYBEK Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 23
DOROTA WYLECIAŁ PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 11 (Opłaconych: 10)
M1 - Mężczyźni 16-19 lat
PAWEŁ HAJDUK Tak PL 23
KACPER JABŁONKA Tak PL INŻYNIERIA BIEGANIA 23
ALAN KAWULOK Tak PL 23
MARCIN KUBICA Tak PL 23
PAWEŁ KUCZERA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M1: 5 (Opłaconych: 5)
M2 - Mężczyźni 20-29 lat
TOMASZ CZYZ MATUSZEK Tak PL 23
MICHAŁ FIGURA Tak PL 23
RAFAŁ FORMICKI Tak PL ZAWIERCIE 23
DAWID GAŁUSZKA PL 23
PRZEMYSŁAW GIBIEC Tak PL OLZA CIESZYN 23
PRZEMYSŁAW GIBIEC Tak PL 23
RAFAŁ GORZELANY Tak PL PASIU XTREME TEAM 23
ŁUKASZ GREŃ PL 23
SZYMON GUBAŁA Tak PL 23
JAKUB GUBAŁA Tak PL 23
MACIEJ IMIELSKI Tak PL 23
BARTŁOMIEJ JABŁOŃSKI Tak PL 23
DOMINIK JARCO PL RMD MONTRAIL TEAM 23
MIŁOSZ JASIŃSKI Tak PL PASIU XTREME TEAM 23
PAWEŁ KOWALIK Tak PL 23
JAKUB KUČERKA Tak CZ MHRUN 23
DAMIAN KUROWSKI PL 23
MICHAŁ LEWANDOWSKI Tak PL 23
JAN PŁOSKONKA Tak PL 23
MARCIN SZAFARCZYK Tak PL LKS POGÓRZE /RUNSZ-TEAM 23
SEBASTIAN SZPYRKA Tak PL 23
RAFAŁ WRZESIŃSKI Tak PL KIA ETRANS-BIEGATON MIKOŁÓW 23
PAWEŁ ZAJĄC Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M2: 23 (Opłaconych: 19)
M3 - Mężczyźni 30-39 lat
ARTUR BIELIŃSKI Tak PL 23
PIOTR BIELIŃSKI Tak PL SOKÓŁ KNURÓW 23
RAFAŁ BŁAHUT Tak PL OLZA CIESZYN 23
TOMASZ BURY Tak PL 23
GRZEGORZ CHUDYK PL LKS OCHABY 96 23
REMIGIUSZ CIUPEK Tak PL KREIDLER FAN-SPORT MTB RACING TEAM 23
PRZEMYSŁAW COHLA PL 23
TOMASZ DYBCZYŃSKI PL UKS BRENNA-GÓRKI 23
WALDEMAR FROLIK Tak PL SKKK - SKOCZOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN 23
MARIUSZ FROŃ Tak PL 23
JACEK GABRYŚ Tak PL 23
ARTUR GIERULA Tak PL BS.CIESZYN.PL 23
MARCIN GRABIŃSKI Tak PL MAFIA TEAM LUBLINIEC 23
DAWID HOLONA Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 23
MATEUSZ JAKUBIAK Tak PL 23
KRZYSZTOF JELONEK Tak PL 23
DAMIAN KANIA Tak PL MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO 1 23
ADRIAN KAWULOK Tak PL 23
MICHAŁ KIECOŃ Tak PL 23
SZYMON KIECZKA PL 23
MICHAŁ KŁÓSKO Tak PL 23
MICHAŁ KOTRYS Tak PL 23
MARCIN KOWALIK Tak PL PRZYSTANEKUSTROŃ.PL 23
ROBERT KRUSZONA PL SKKK - SKOCZOWSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN 23
BARTŁOMIEJ KUKUCZ Tak PL LKS POGÓRZE 23
KRZYSZTOF LEBEK PL GBR KAJTAMETA 23
PIOTR ŁACIAK Tak PL 23
MICHAŁ MALINOWSKI Tak PL 23
MARIUSZ MIŚKIEWICZ PL ŻABIRUN 23
DOMINIK MOKRY Tak PL MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO 1 23
ROBERT MRÓZEK Tak PL HRMAX ŻORY 23
MICHAŁ NOCUŃ Tak PL 23
ADAM NOWOMIEJSKI Tak PL 23
ADRIAN PYTEL PL 23
MICHAŁ SAJDOK PL TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 23
MIECZYSŁAW SIKORA Tak PL 23
MARCIN SIKORA Tak PL 23
PIOTR SKRZYPCZAK Tak PL 23
MATEUSZ SŁODKIEWICZ Tak PL KB JÓZEFINAK KATOWICE 23
GRZEGORZ STANIEK Tak PL 23
ADAM SZEWCZYK Tak PL 23
JAROSŁAW SZUSZKIEWICZ PL 23
ŁUKASZ SZYMURA Tak PL 23
KRZYSZTOF ŚWIĘCZYK Tak PL BIEGIEM PRZEZ CHYBIE 23
DAWID THEN Tak PL ULTRA BESKID SPORT 23
GRZEGORZ WALCZAK Tak PL 23
DAVID WAWRECZKA Tak CZ TJ JAKL KARWINA 23
ADAM WOJTOWICZ Tak PL K.B. JÓZEFINKA KATOWICE 23
GRZEGORZ WOWRY Tak PL OLZA CIESZYN 23
JANMARIAN WRÓBLEWSKI PL KTC KROSNO 23
SEBASTIAN ZIELIŃSKI Tak PL 23
RAFAŁ ZOLICH Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M3: 52 (Opłaconych: 41)
M4 - Mężczyźni 40-49 lat
PIOTR BEJNR PL MKS USTROŃ 23
PIOTR BIEDRAWA Tak PL 23
GRZEGORZ BRACHMAN PL 23
LESZEK BUJOK Tak PL OLZA CIESZYN 23
RAFAŁ BUSZ Tak PL SIEDEM ŻYCZEŃ TEAM 23
ADRIAN CICHOŃ Tak PL 23
RYSZARD CIEŚLAR Tak PL WIŚLAŃSKA AKADEMIA BIEGOWA 23
DAMIAN CZERMAK Tak PL 23
PRZEMEK CZUK Tak PL 23
JACEK CZYŻ Tak PL OLZA CIESZYN 23
ALEKSANDER DAMEC Tak PL 23
MARIUSZ DĘBSKI Tak PL 23
TOMASZ DURA Tak PL 23
RAFAŁ DURKACZ Tak PL 23
MARCIN FRANEK Tak PL OLZA CIESZYN 23
DOMINIK GAWLAS Tak PL 23
GRZEGORZ GIBA Tak PL 23
JAROSŁAW GŁOWINKOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF GRUDZIEŃ PL FAN-SPORT MTB RACING TEAM 23
TADEUSZ HŁADKI Tak PL FUCHS OIL TEAM 23
MACIEJ HOMBEK Tak PL 23
ZBIGNIEW JABŁONKA Tak PL 23
WOJCIECH JACH Tak PL 23
MIROSŁAW JACKIEWICZ Tak PL 23
ADAM JAGIEŁA PL 23
PIOTR JAKUBOWSKI Tak PL LOTOM BO LUBIA 23
TOMASZ KALETA Tak PL MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA 23
TOMASZ KATAN Tak PL BIEG SPEŁNIONYCH MARZEŃ 23
STANISŁAW KAWECKI Tak PL OLZA CIESZYN 23
MARCIN KISTOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF KOBAK Tak PL MYSŁOWICE 23
RAFAŁ KONTOWICZ Tak PL MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.I 23
ADRIAN KORNACKI Tak PL 23
IRENEUSZ KRAKOWIAK Tak PL 23
GRZEGORZ KRUPA Tak PL WSPÓLNIE DLA USTRONIA 23
RAFAŁ KUSY Tak PL OLZA CIESZYN 23
DARIUSZ ŁAPOT Tak PL 23
ARTUR MACURA Tak PL 23
BŁAŻEJ MENDREK Tak PL UKS BRENNA-GÓRKI 23
MAREK MIKETA Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 23
ROBERT MOŚCIŃSKI Tak PL 23
JAROSŁAW MRÓZ Tak PL MROZY TEAM 23
PAWEŁ MRÓZ Tak PL MROZY TEAM 23
GRZEGORZ NOWAK PL 23
MARCIN NOWAK Tak PL BS.CIESZYN.PL 23
ROBERT OŁUBEK PL HRMAX ŻORY 23
DARIUSZ PIĘTKO Tak PL 23
JANUSZ PILCH Tak PL 23
KRZYSZTOF PIONTEK Tak PL CHEMIKA RYBNIK 23
ANDRZEJ PLICH Tak PL 23
PAWEŁ PLUCIŃSKI PL 23
JERZY PODGÓRSKI PL LACHO TEAM 23
GRZEGORZ POJDA Tak PL 23
TOMASZ PRAGŁOWSKI Tak PL 23
MICHAŁ PUDEŁKO Tak PL 23
ARKADIUSZ PUSTÓWKA Tak PL OLZA CIESZYN 23
DARIUSZ SERAFIN Tak PL KB FARTLEK 23
JACEK SEWERYN Tak PL 23
WIESŁAW SIKORA Tak PL SKORPION TEAM 23
ANDRZEJ SMUDA Tak PL AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE 23
MAREK STEC Tak PL 23
LESZEK SWOBODA Tak PL MAFIA TEAM LUBLINIEC 23
PIOTR TARGOSZ Tak PL OLZA CIESZYN 23
BARTOSZ TOCHOWICZ PL ZINTEAM 23
RAFAŁ TUREK Tak PL 23
PRZEMEK WALCZYSKO Tak PL 23
PIOTR WAŁCERZ Tak PL 23
MICHAŁ WANTULOK PL OLZA CIESZYN 23
MICHAŁ WANTULOK PL 23
TOMASZ WRÓBEL Tak PL MKS CENTRUM DZIĘGIELÓW 23
TOMASZ WYSŁUCH Tak PL LKS POGÓRZE 23
MARIUSZ ZAGÓRSKI Tak PL AT-SPORT 23
MAKS ZAM Tak PL 23
ADAM ZOWIERUCHA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M4: 74 (Opłaconych: 63)
M5 - Mężczyźni 50-59 lat
ARTUR BRACHACZEK Tak PL OLZA CIESZYN 23
JERZY CIEŚLAR Tak PL AMATOR 23
ADAM DANIŁ Tak PL CHEMIKA RYBNIK 23
ANDRZEJ DOMBEK Tak PL 23
ZENON DUDZIK Tak PL 23
ZBIGNIEW FAL Tak PL 23
ZBIGNIEW FIJAŁKOWSKI Tak PL 23
KRZYSZTOF FUJAREWICZ Tak PL THE KADENCJA 180 23
ZBIGNIEW GALAS Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 23
PAWEŁ HALAMA Tak PL 23
MAREK IMIELSKI Tak PL WKB META LUBLINIEC 23
ZBIGNIEW KIERAT Tak PL 23
LESZEK KOWAL Tak PL 23
TADEUSZ KUCZERA Tak PL 23
ANDRZEJ LEŚNIAK PL 23
JÓZEF LEWANDOWSKI Tak PL 23
WIEŃCZYSŁAW LIPMAN PL 23
ANDRZEJ LISTOWSKI Tak PL 23
JANUSZ ŁYCZKO Tak PL BIEGAMSOBIE 23
MAREK MACIEJEWSKI Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
VLADISLAV MARTYNEK Tak CZ SKI MOSTY 23
RAPHAEL MIELKE Tak PL OLZA CIESZYN 23
RYSZARD NIEDŹWIEDZKI Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 23
ROBERT ORAWSKI Tak PL 23
LESZEK PIJANOWSKI Tak PL 23
MAREK PODESZWA Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 23
ANDRZEJ PRZYBYLSKI Tak PL AKTYWNI SOSNOWIEC 23
PIOTR ROGOWICZ Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
BOGUSŁAW SAŁAGAN Tak PL 23
PIOTR SIKORA Tak PL 23
MICHAŁ SKUZA Tak PL 23
ANDRZEJ SŁOMKA PL 23
MIECZYSŁAW STEFANIAK Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 23
ZBIGNIEW STĘPLOWSKI PL 23
ANDRZEJ STROJNY Tak PL 23
ROBERT SUROWIECKI Tak PL 23
ALEKSANDER SZCZEPANIAK Tak PL 23
DARIUSZ SZMIGIEL Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
ZBIGNIEW TOMICZEK Tak PL OLZA CIESZYN 23
ANDRZEJ WRZESIŃSKI Tak PL KIA ETRANS-BIEGATON MIKOŁÓW 23
JAROMIR ZARADNY Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M5: 41 (Opłaconych: 37)
M6 - Mężczyźni 60-69 lat
EDWARD ANTOLAK Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 23
WALDEMAR BERESZKO Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 23
CHRISTIAN BLOTTKO Tak DE WORLD SKY RUNNERS 23
STANISŁAW BYWALEC Tak PL 23
STANISŁAW DYRLAGA Tak PL KS HALNY WĘGIERSKA GÓRKA 23
BOGDAN GAWEŁ Tak PL 23
TADEUSZ GAWEŁ Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 23
ZENON GLANOWSKI Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 23
MARIAN JAROSZ Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
ADAM JARZYNA Tak PL 23
KAROL KALUS PL HRMAX ŻORY 23
KAROL KAŁUS Tak PL 23
ANDRZEJ KANDZIORA PL 23
KRZYSZTOF KOCIMSKI Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 23
KAZIMIERZ KORDZIŃSKI Tak PL 23
MARIAN KRUCZYNSKI PL 23
KAZIMIERZ KUBICA Tak PL 23
STEFAN KUCZ Tak PL KB STRZELEC STRZEBIŃ 23
BRONISŁAW MĄCZKA Tak PL 23
JAN MICUDA Tak PL 23
BERNARD MIZERSKI Tak PL 23
MARIAN PIELOT Tak PL 40-LATEK TYCHY 23
ANDRZEJ PŁAZA Tak PL 23
ZBIGNIEW PTAK Tak PL B$ZK RELAK$ 23
JERZY PUSTELNIK Tak PL 23
ANDRZEJ SIWCZYK Tak PL 23
MAREK SŁOMKA Tak PL 23
EUGENIUSZ SZNAPKA Tak PL 3 KAWAŁY O... NA YOUTUBE 23
JÓZEF ZAWISZ PL AMATOR 23
JAN ZOREMBA Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M6: 30 (Opłaconych: 26)
M7 - Mężczyźni 70+
JAN BIAŁECKI Tak PL RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM 23
TADEUSZ GĄSZCZAK Tak PL 23
HENRYK JANKOWSKI PL TKKF SATURN CZELADŹ 23
JERZY KOPTA PL CWAŁUJĄCE DZIADKI 23
JANUSZ KUCZMIERCZYK Tak PL TRUCHTACZ MYSŁOWICE 23
EDWARD KUREK Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 23
WERNER LEGOMIŃSKI Tak PL 23
ADAM NOWAK Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 23
MAREK PAWLAK Tak PL KLUB BIEGOWY 40-LATEK TYCHY 23
BOGDAN ŚCIBISZ Tak PL TKKF SATURN CZELADŹ 23
EDWARD TYKA Tak PL AMATOR 23
TOMASZ ŻYWIOŁ Tak PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M7: 12 (Opłaconych: 10)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 298 (Opłaconych: 251)