Zduńska Wola - wyścig kolarski: Lista zgłoszeń

Imię Nazwisko Opłacone zgłoszenie Kraj Team Numer startowy
K1 - Kobiety 15-29 lat
SYLWIA GAJDKA Tak PL PTC ALPINA PABIANICE 23
TAISA GAWROŃSKA PL LUKS DIESEL TRUCK STRYKÓW 23
IZABELA SIKORA PL HIGH5 POLSKA 23
MARTA SOKOŁOWSKA PL PTC ALPINA PABIANICE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K1: 4 (Opłaconych: 1)
K2 - Kobiety 30-39 lat
JUSTYNA BAŁASZ PL PENTEL 23
RENATA GLAZER Tak PL UNIMETAL RECYCLING TEAM 23
AGATA MADEJ PL 23
SYLWIA SZAFRANIEC PL TREK - VELONEWS.PL 23
MAŁGORZATA ZIMNICKA PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K2: 5 (Opłaconych: 1)
K3 - Kobiety 40-49 lat
AGNIESZKA KERTH PL BIKE ATELIER TEAM 23
ANNA MADEJ Tak PL 23
MARZENA RATAJCZYK PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K3: 3 (Opłaconych: 1)
K4 - Kobiety 50+
ANNA WRONA Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii K4: 1 (Opłaconych: 1)
M - Mężczyźni 15-18 lat
DAWID DORDAŃSKI PL 23
TORNIKE KHABAZI PL NATIONAL GEORGIAN TEAM 23
DAVIT MARSHANIA PL NATIONAL GEORGIAN TEAM 23
AVTANDIL PIRANIHVILI PL NATIONAL GEORGIAN TEAM 23
SABA ROSTIASHVILI PL NATIONAL GEORGIAN TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii M: 5 (Opłaconych: 0)
A - Mężczyźni 19-29 lat
KRZYSZTOF BADURA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
MARCIN BARTOLEWSKI PL 23
MICHAŁ BESTWINA Tak PL ROGELLI TEAM 23
MAREK BEŚKA PL 23
PATRYK DOMAGAŁA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MARCIN DUSZA PL PELETON 23
MACIEJ ETGENS Tak PL ROGELLI TEAM 23
PIOTR JEŻEWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PAWEŁ KAZANOWSKI PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 23
MATEUSZ KĄDZIELA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
ADAM KRĄŻYŃSKI PL 23
ADRIAN KUSZ Tak PL SII CYCLING TEAM 23
MATEUSZ KWIATKOWSKI PL DAR-BUD TEAM 23
MATEUSZ LASZCZYK PL AGROCHESTTEAM 23
WOJCIECH MATLAK PL 23
ŁUKASZ MATUSIAK PL GATTA BIKE-RS 23
DAMIAN MICHALSKI PL OTR INTERKOL 23
DAMIAN MIELA PL STREFASPORTU.PL MW INVEST 23
ERWIN MISZTELA PL 23
ADAM OSTOJSKI PL GATTA BIKE-RS 23
SŁAWOMIR PALA PL 23
ŁUKASZ PAWŁOSKI PL BODYICOACH CYCLING TEAM 23
MATEUSZ PORĘBA PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW SABADY PL BLOKBLACH RADOMSKO 23
SŁAWOMIR SIERADZKI Tak PL TRIATHLON CLUB WROCŁAW 23
KRZYSZTOF SIKORA PL GATTA BIKE-RS 23
ADAM SKOWROŃSKI PL PELETON 23
PAWEŁ SZYKTANC PL PTC ALPINA PABIANICE 23
PAWEŁ WASIŃSKI PL STREFASPORTU.PL MW INVEST 23
KAMIL WIĘCKOWSKI PL 23
DAWID WRZASZCZ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii A: 31 (Opłaconych: 7)
B - Mężczyźni 30-39 lat
EDUARD ALICKUN LT DAR-BUD TEAM 23
KRZYSZTOF ARSENIUK PL 23
PIOTR BARCZYK PL 23
ŁUKASZ BOLONEK PL 23
TOMASZ CICHOCKI PL 23
MICHAŁ CIERPIK Tak PL CART-PACK TEAM 23
TOMASZ CZECHOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
PRZEMYSŁAW CZUGA PL KOLMARKA 23
TOMASZ DĄBEK PL 23
ADAM DOBOSZ Tak PL TRIATHLON CLUB WROCŁAW 23
PAWEŁ DOMAGALSKI Tak PL 23
TOMASZ GAJAK PL CZKKS KOLEJARZ JURA CZĘSTOCHOWA 23
TOMASZ GLAZER Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
DARIUSZ GLOWCZYK PL 23
PRZEMYSŁAW GÓRAK PL PM RIDER TEAM 23
TOMASZ GRABOWY Tak PL AGREGATY EPS SYSTEM 23
TOMASZ GRZEGORY PL GATTA BIKE-RS 23
PAWEŁ HEŚ Tak PL TRIATHLON CLUB WROCŁAW 23
RAFAŁ JAGIELNICKI PL CYKLOOPOLE 23
ADRIAN JUREK PL 23
PRZEMYSŁAW JUSZKIEWICZ PL GATTA BIKE-RS 23
ROMAN KACZMARCZYK PL 23
ADRIAN KAPCIAK PL 23
IGOR KAŹMIERCZAK PL PM RIDER TEAM 23
PIOTR KIEŁKOWSKI PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
WOJCIECH KLUK PL 23
MIROSŁAW KOŁACKI Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
ROBERT KONIECZNY PL 23
MARCIN KOPKA PL 23
MARCIN KORZENIOWSKI PL MAX-FLIZ KRAKÓW 23
ADAM KOWALSKI PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
KRZYSZTOF KUCZYŃSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
MARIUSZ LESZCZYNSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 23
PIOTR LIS PL SPORTIMED 23
KAMIL MAJ PL LUBELSKI KLUB KOLARSKI 23
ŁUKASZ MICHALAK PL GATTA BIKE-RS 23
MICHAŁ NABIAŁEK PL 23
MICHAŁ OLEJNIK PL PTC ALPINA PABIANICE 23
RAFAŁ OLEŚ PL TEAM HUROM 23
DOMINIK OMIOTEK PL GATTA BIKE-RS 23
RAFAŁ OWCZAREK PL PTC ALPINA PABIANICE 23
ŁUKASZ PELKA Tak PL SII CYCLING TEAM 23
MARCIN PORĘBA PL GATTA BIKE-RS 23
DAMIAN RYBARCZYK Tak PL TWOMARK TEAM 23
TOMEK SIEMIŃSKI PL MANUFAKTURA MOCY 23
ADAM SKOLIMOWSKI PL KK CYKLON WARSZAWA 23
TOMASZ SORBIAN PL PM RIDER TEAM 23
PAWEŁ STASIAK PL OSTROWSKA KAWALERIA KOLARSKA 23
ŁUKASZ STASZKO PL MAXXBIKE TEAM 23
PIOTR STĘPNIK PL GATTA BIKE-RS 23
SEBASTIAN SURMACZ Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
SYLWESTER SZULC PL PTC ALPINA PABIANICE 23
ŁUKASZ ŚLEZIAK Tak PL ROGELLI TEAM 23
MACIEJ ŚWIT PL GATTA BIKE-RS 23
WOJTEK WARDZIAK PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
WOJCIECH WARZYŃSKI PL 23
KRZYSZTOF WOLSKI PL PELETON 23
PRZEMYSŁAW WRÓBLEWSKI Tak PL SII CYCLING TEAM 23
JĘDRZEJ ZAORSKI PL PTC ALPINA PABIANICE 23
Ilość zgłoszeń w kategorii B: 59 (Opłaconych: 14)
C - Mężczyźni 40-49 lat
ERNEST ADAMCZYK PL 23
KAROL ANDERKO PL JAFI SPORT BIKE TEAM 23
PRZEMYSŁAW BIENIAS PL 23
MICHAŁ BIŃCZAK PL 23
MACIEJ BŁAŻEJEJWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
GRZEGORZ BOGDAJEWICZ PL OTR INTERKOL 23
ARTUR BORATYN Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DANIEL CHĄDZYŃSKI PL DANIELO SPORTSWEAR DWÓJKA STRYKÓW 23
DANIEL DUŚKO Tak PL 23
JAROSŁAW FAFUŁA Tak PL 23
MACIEJ GIEŁZAK PL 23
SŁAWOMIR GRZESIAK PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR GUTEK PL MAYDAY TEAM LUBLIN 23
ADRIAN JACH PL 23
MAREK KALITA PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 23
PAWEŁ KAŁUSZKA PL GATTA BIKE-RS 23
ROBERT KIERZEK Tak PL OTR INTERKOL OSTRÓW WLKP. 23
VOLODYMIR KLEKOTSUK PL 23
MARCIN KNAPCZYK Tak PL 23
GRZEGORZ KREJNER PL 23
DARIUSZ ŁABIAK PL STREFASPORTU.PL MW INVEST 23
TOMASZ MAJCHER Tak PL FENIX TYCHY 23
DARIUSZ MALINOWSKI PL GATTA BIKE-RS 23
KRZYSZTOF MATULA PL TWOMARK TEAM 23
ALBERT MICNAS PL K2WIN MAGAZYN ROWEROWY ESKA TEAM 23
KRZYSZTOF MISZTELA PL 23
PIOTR OLSZAK Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
DARIUSZ OSTROWSKI PL ALVA 1 - TIGRIS - ROWERY.RUDA.PL 23
KRZYSZTOF PAWLIK PL GATTA BIKE-RS 23
MARIUSZ PIASECKI PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK PIERÓG PL 23
DANIEL PIETRZAK PL 23
ROBERT PILCH PL GATTA BIKE-RS 23
DARIUSZ POTONIEC PL JAS-KÓŁKA 23
MAREK PROCAJŁO PL MAYDAY TEAM START LUBLIN 23
TOMASZ PRUBAN PL DARIO TEAM RADOMSKO 23
PIOTR PRZYBYLSKI PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 23
ROBERT PRZYSTAJCZUK Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
DARIUSZ PUZOŃ PL JAS-KÓŁKA 23
PAWEŁ PYZIK PL 23
SEBASTIAN RUBIN PL 23
PAWEŁ RYCHLICKI PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
ALEKSANDER SAMOFAŁ PL WKK WROCŁAW 23
BOGUMIŁ SOIŃSKI PL 23
PIOTR STANISZEWSKI PL BIKEHEAD 23
GRZEGORZ STOLAREK PL JASTRZĘBIE ŁASKIE 23
DANIEL SUMARA PL GATTA BIKE-RS 23
PIOTR SZAFRANIEC PL TREK - VELONEWS.PL 23
DARIUSZ SZAFRAŃSKI PL 23
MAREK SZYMAŃSKI PL 23
PAWEŁ SZYMAŃSKI PL KTC KIELCE 23
ANDRZEJ ŚLEDZIONA PL KS SCOUT CZĘSTOCHOWA 23
MIROSŁAW TOKARZ PL 23
TOMASZ WALASIK PL 23
MACIEJ WILKOWIECKI PL GUCWA VELO TRAINER 23
ALEKSANDER ZAJĄC Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii C: 56 (Opłaconych: 9)
D - Mężczyźni 50-59 lat
ROMAN AUGUŚCIŃSKI PL PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM 23
WOJCIECH BARTOLEWSKI PL 23
DARIUSZ BORUCZKOWSKI PL 23
TADEUSZ BYCZKOWSKI PL GVT 23
PAWEŁ CHAMCZYK PL 23
PIOTR CHOJECKI PL 23
ZBIGNIEW CZACHURA PL TWOJA MERIDA IMIELIN 23
GRZEGORZ CZECHOWICZ PL KTK KALISZ 23
MAREK DOBROWOLSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
PIOTR DRELA PL ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM 23
ZBIGNIEW FAL PL 23
WOJCIECH JANICZEK Tak PL 23
ANDRZEJ KASPRZYK PL TWOMARK TEAM 23
CZESŁAW KĘDROŃ Tak PL 23
WOJCIECH KRAUZE PL 23
LESZEK KRZYWICKI PL ELMAR TEAM 23
DARIUSZ LEDUCHOWSKI PL 23
DARIUSZ LEŚNIEWSKI Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
WOJCIECH MACIĄG PL GATTA BIKE-RS 23
MAREK MARZEC Tak PL 23
MIROSŁAW MAZUROWSKI PL JF DUET GOLENIÓW 23
ZBIGNIEW NOWAK PL CALISIA 1974 23
STANISŁAW OKOŃSKI PL 23
PIOTR PAWŁOWSKI Tak PL HUZAR BIKE ACADEMY 23
JERZY PIERZCHALSKI PL PIERZCHALSKI CYCLING TEAM 23
ZDZISŁAW PROCHOŃ PL ROGELLI TEAM 23
JERZY ROSA Tak PL BIKE ATELIER TEAM 23
JERZY ROSIK PL 23
BOGUSŁAW ROTTE Tak PL ROAD MARATON TEAM 23
PIOTR SIEBERT PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
DARIUSZ SIEWIER PL LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW 23
JERZY SIKORA Tak PL TRIATHLON CLUB WROCŁAW 23
JACEK SZARY PL UKKS IMIELIN TEAM 23
STANISLAW SZCZESNY PL 23
DARIUSZ SZULGO PL 23
LESZEK TRACZYK Tak PL 23
ADAM WOLAŃSKI PL 23
TOMASZ WOŁODŹKO PL ESKA TEAM 23
Ilość zgłoszeń w kategorii D: 38 (Opłaconych: 10)
E - Mężczyźni 60+
JERZY BYLICKI PL WŁÓKNIARZ 23
JANUSZ CZAJKA PL 23
JERZY DRZEWIECKI Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
WACŁAW FABIJANOWSKI Tak PL 23
JAN KAPUŚCIK PL 23
RYSZARD KOŁACKI Tak PL MERX TEAM WĄGROWIEC 23
JÓZEF KOSIEC Tak PL KTK KTUKOL GŁUCHOŁAZY 23
ZYGMUNT ŁÓJ PL 23
TADEUSZ MACIEJCZYK PL 23
LECHOSŁAW MICHALAK PL GKK OPTY MAZOWSZE 23
RADOSŁAW MYSZKOWSKI Tak PL 23
JERZY PODGÓRSKI PL 23
MAREK PÓŁCHŁOPEK PL 23
KAZIMIERZ ROJEK PL ESKA TEAM 23
RYSZARD ŚMIGLEWICZ Tak PL 23
HENRYK TORBUS Tak PL 23
MARIAN WAWSZKIEWICZ PL 23
Ilość zgłoszeń w kategorii E: 17 (Opłaconych: 7)


Ilość wszystkich zgłoszeń: 219 (Opłaconych: 51)